دسته ها
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷

خلاقیت با چسب حرارتی برای اجرای چند ایده بکر

  • مهلا بستگان
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  • ۰

ذهن های فعال همیشه به دنبال کسب بهترین ها از ساده ترین چیز ها هستند و شاید جالب ترین وسیله برای آنها که سر گرم شان کند ساخت کاردستی با لوازمی باشد که بعید به نظر برسد. ما در این مطلب از نشریه آرگا از خلاقیت با چسب حرارتی نوشته ایم.

از برخی لوازم که فقط کارایی در یک سری کار های خاص دارند، می شود کار دستی های جالبی ساخت و از آنها لذت برد. ما در ادامه این موضوع به خلاقیت با چسب حرارتی اشاره کرده ایم.

کاردستی و خلاقیت با چسب حرارتی:

چسب حرارتی نیز مانند دیگر چسب ها یک نوع چسب است که با قرار گرفتن در دستگاه مخصوص به خود و حرارت دیدن کم کم میله های چسب شروع به آب شدن و قابل استفاده شدن می گردند. از این چسب ها در گل سازی، ساخت کاردستی، چسباندن نگین بر روی اجسام و … استفاده می کنند.

ساخت گل با چسب حرارتی

اما جالب اینجاست که بدانید خلاقیت های جالبی با چسب حرارتی شگفت زده تان می کند. وقتی بدانید با استفاده از این چسب به راحتی برا ساخت قاب گوشی اقدام کنید. وقتی با آن برای دختر خانم های عاشق تاج و تل خود یک تاج دوست داشتنی درست کنید. حتی به وسیله خلاقیت با چسب حرارتی می توانید برای گل های خود گلدان درست کنید. و یا در ساده ترین شکل ممکن می توانید از این چسب قطره قطره بر روی یک ظرف بریزید و بعد از این که خشک شد آن ها را رنگ کنید و مجددا بگذارید خشک شود و بعد از این قطره های رنگی برای تزیین گلدان و گارد گوشی همراه و لیوان و دیگر وسایل استفاده کنید.

پولک های رنگی با بهره بردن از چسب حرارتی

با چسب حرارتی برای درب یخچال و کابینت های خود بر چسب بسازید. با استفاده از چسب حرارتی گوشواره و نقاب درست کنید. از این چسب کمک بگیرید و پولک برفی رنگی بیافرینید. این چسب را در قالب های مد نظر خود بریزید تا به همان شکل در بیاید و بعد از اینکه خشک شد و از قالب جدایش کردی به وسیله رنگ های تزیینی مناسب آنها را رنگ آمیزی کنید و با آنها شی تزیینی بسازید.

ساخت برچسب یخچال با چسب حرارتی

ایده های تازه برای کاردستی با چسب حرارتی

دانه های رنگی برای تزیین اجسام با چسب حرارتی

تزیین گارد گوشی همراه با چسب حرارتی

تزیین و طراحی گارد موبایل با استفاده از چسب حرارتی

طراحی بر روی گارد موبایل با استفاده از چسب حرارتی

خلاقیت با استفاده از چسب حرارتی برای گوشی همراه

با چسب حرارتی نقاب درست کنید

ساخت گوشواره با چسب حرارتی

خلاقیت با چسب حرارتی در ساخت وسایل تزیینی

ساخت تاج با چسب حرارتی

از فکر خود کمک بگیرید و با استفاده از خلاقیت های زیبا با چسب حرارتی، اجسام دیدنی و جالب تولید کنید و برای فرزندان محبوب خود کاردستی بسازید و یا با استفاده از وسایل دست ساز خود در خانه هنر نمایی کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.