دسته ها
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

مدل های تاج گل مراسم ختم و تاج گل برای تسلیت

  • مهلا بستگان
  • ۸ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

تاج گل مراسم ختم از جمله هدایای مرسوم برای عرض تسلیت به شمار می رود. ما در این مطلب انواع تزیینات جدید برای تاج گل های مخصوص مراسم ختم را قرار داده ایم. امیدوارم تصاویر و ایده های ارائه شده در این مطلب مجله آرگا مورد پسند شما قرار گیرند.

تاج گل برای مراسم ختم امروزه جز لاینفک تمامی مجالس ترحیم به خصوص در شهر های بزرگ و بالا شهر ها شده است. اصلا انگار اگر این تاج گل های سر به فلک کشیده نباشند خاطر بازماندگان تسلی نمی یابد و یا آن شخص در گذشته مورد عفو و مغفرت الهی قرار نمی گیرد. به هر حال فعلا درست یا اشتباه این قضیه مد شده است و ما برای ایده دادن به شما در این زمینه یک گالری عکس تاج گل مراسم ختم ارایه داده یم.

انواع مدل های تاج گل مراسم ختم:

امروزه تاج گل برای مراسم ترحیم و برای عرض تسلیت دارای تزیینات متفاوتی است که در ادامه با برخی از تزئینات جدید انواع تاج گل جدید مراسم ختم آشنا خواهیم شد.

به روز ترین های تاج گل برای مجالس ترحیم

تاج گل مراسم ختم با ایده های تازه و به روز

دیزاین گل و تاج گل برای مراسم ترحیم

ایده های تازه برای دیزاین تاج گل در مراسم ختم

طراحی های تاج گل برای مجالس ختم

تاج گل مراسم ختم با طرح های به روز

اما این مهم است که تو که هستی و در چه موقعیت و شان اجتماعی قرار داری و یا صاحب مجلس عزا کیست و موقعیت اجتماعی او در چه حد است، آخر این مسائل باعث می شود که تشریفات مجلس عزا بیشتر بشود و تاج گل مراسم ختم بزرگتر و گران قیمت تر در نظر گرفته شود.

ارایه طرح های نو از تاج گل مراسم ختم

تصاویر تازه و جدید از مدل های تاج گل

دیزاین تاج های گل

رنگ بندی تاج گل در مراسم ختم

تصاویر جالب تاج گل مراسم ختم

انواع تاج گل بزرگ و کوچک برای مراسم ختم

ایده های جدید برای تزیین تاج گل برای تسلیت طرفداران زیادی دارد. اهدای تاج گل را می توان مرسوم ترین هدیه برای تسلای خاطر افراد غم دیده دانست.

تاج گل های غول پیک مجالس ختم

ایده های زیبا برای تاج گل مراسم ختم

ترکیب رنگ گل های در تاج گل مجلس ترحیم

تاج گل های زیبا و جدید در مراسم ترحیم

اما در دنیای امروز ما که تجملات بر هر چیزی اولویت پیدا کرده است گاهی خود صاحب مجلس هم یادش می رود که باید خیرات کند و عزادار باشد، بس که تمام حواسش را داده است پی این که چیزی کم و کسر نباشد و خدایی نا کرده آبرو و شان خانوادگی و اجتماعی شان زیر سوال نرود و همه خوششان بیاید و انگشت به دهان بمانند از این مراسم و تدارکات و همه جا تعریفش را بکنند.

چیدمان گل ها در تاج گل مراسم ختم

مدل های متفاوت و جدید از تاج گل مراسم ختم

تصاویری از جدید ترین های اج گل در مراسمات ختم

تاج گل مراسم ختم با طراحی های شیک و جالب

امروزه درست یا غلط یکی از جذابیت های مراسم ترحیم وجود تاج گل های متفاوت برای عرض تسلیت است. اگر قصد دارید تاج گل جدیدی برای مراسم ختم و عرض تسلیت تهیه کنید به زیبایی و تزیین آن نیز توجه زیادی نمایید.

ایده های جالب و تازه از تاج گل

رنگ های کاربردی در تاج گل مراسم ختم

مدل های جدید کوچک و بزرگ از تاج گل مجالس ختم

تاج گل دو طبقه با دیزاین شیک و جذاب

در انتخاب گل برای تاج مراسم ختم استفاده از گل های گلایل، لیلیوم، شیپوری و دیگر گل هایی که بیشتر جنبه سلیقه ای دارند و به نوع مدل تاج گل می آیند استفاده می شود.

نمونه های زیبا و تازه از انواع تاج گل در مراسمات ختم

استفاده از گل قرمز در تاج گل مجلس ختم

تاج گل های زیبا در مراسمات ختم

اندازه تاج گل برای مراسم ختم هم بسته به محیطی که قرار است در آن جا بگیرد انتخاب می شود. معمولا تاج گل هایی که در فضای باز هستند از لحاظ ارتفاع نسبت به تاج گل هایی که در تالار و مسجد قرار می گیرند بلند تر هستند. رنگ گل مورد استفاده در این مراسم بیشتر و به طور معمول سفید و شیری است اما جدیدا از گل زرد و صورتی و نارنجی و سبز و قرمز هم استفاده می شود.  شاید ذکر این نکته جالب نباشد اما گاهی اوقات هم تاج گل مراسم ختم و اندازه و نوع گل و مدل تاج آن قرار است، میزان ثروت و دارایی شخص را به نمایش بگذارد.

تاج گل و مدل های مختلف و تازه آن

مدل های تاج گل برای مراسم ختم

توجه کنیم که در هر مسئله ای افراط و تفریط را رعایت کنیم و در استفاده از زیبایی تاج گل مراسم ختم, آنقدر تجملاتی رفتار نکنیم که زرق و برق ظاهر ماجرا زیبایی باطن آن را از بین ببرد و یا دیده نشود. اگر به دنبال ایده های تازه برای مراسم شادی نیز هستید به مطالب تاج گل عروس و دسته گل عروس نیز سر بزنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.