دسته ها
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

کاردستی محرم برای کودکان و کاردستی های خلاقانه برای روزهای عاشورا و تاسوعا

  • ندا خوشرو
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب با انواع ایده های جالب و خلاقانه برای ساخت کاردستی محرم آشنا خواهید شد که امیدواریم این کاردستی ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها کاردستی های زیبایی را برای کودکان بسازید.

ماه محرم یکی از غمگین ترین ماه ها در سال است و شیعیان در این ماه با برگزاری مراسم عزاداری برای امام حسین و شهیدان کربلا سوگواری می کنند. ساخت کاردستی محرم برای کودکان در مهدکودک و پیش دبستانی یکی از کارهایی است که در ماه محرم انجام می شود. 

کاردستی های محرم را می توانید با کمک انواع ایده ها و روش های خلاقانه بسازید و ساخت کاردستی یکی از بهترین روش ها برای آشنا کردن کودکان با ماه محرم و وقایعی است که در این ماه اتفاق افتاده است.

کاردستی جالب عاشورا و تاسوعا

ایده هایی برای ساخت کاردستی محرم

در مهد کودک و پیش دبستانی ها برای مناسبت های خاص کاردستی های مختلفی ساخته می شود. در مطالب قبلی انواع مدل های کاردستی روز معلم و کاردستی عید نوروز را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع ایده های جالب برای ساخت کاردستی ماه محرم آشنا سازیم.

کاردستی جالب کودکانه

کاردستی ماه محرم

کاردستی محرم را می توان با کمک ایده ها و روش های مختلف تهیه کرد. برای ساخت کاردستی های محرم از صحنه های جنگ در روز عاشورا و تاسوعا استفاده می شود و شما می توانید با کمک مقواهای رنگی و کاغذ رنگی صحنه های عاشورا و تاسوعا را به زیبایی بسازید و کودکان را با ماه محرم و وقایعی که در این ماه اتفاق افتاده است آشنا کنید.
یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه برای ساخت کاردستی های ویژه محرم ساخت شمع و پرچم های مختلف است. ساخت خیمه و نخل و حرم امام حسین نیز یکی دیگر از انواع ایده های جالب برای ساخت کاردستی های مخصوص محرم است و شما می توانید با به خرج دادن کمی خلاقیت و مهارت صحنه جنگ عاشورا و تاسوعا را بسازید.

کاردستی کودکانه و جالب عاشورا

در ادامه انواع ایده های جالب و خلاقانه برای ساخت کاردستی های ویژه ماه محرم را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این کاردستی های جالب و متفاوت نهایت لذت را ببرید.

کاردستی جالب و کودکانه تاسوعا و عاشورا کاردستی جالب و زیبا محرم کاردستی زیبا و جالب برای محرم کاردستی محرم برای بچه ها کاردستی جالب محرم برای بچه ها کاردستی عاشورا کاردستی شمع برای عاشورا کاردستی جالب محرم کاردستی عاشورا و تاسوعا کاردستی عاشورا کودکانه کاردستی جالب و کودکانه برای محرم کاردستی کودکانه برای محرم کاردستی محرم کاردستی زیبا و جالب کودکانه کاردستی کودکانه جالب برای بچه ها کاردستی جالب برای محرم کاردستی کودکانه محرم کاردستی عاشورا کاردستی کودکانه برای محرم کاردستی زیبا و خلاقانه برای محرم کاردستی زیبا و جالب برای محرم کاردستی زیبا برای محرم

ساخت کاردستی یکی از انواع سرگرمی های جالب برای کودکان است و شما می توانید به مناسبت های مختلف برای کودکان و نوجوانان کاردستی های مختلفی را بسازید. در این مطلب انواع مدل های کاردستی محرم را مشاهده کردید که امیدواریم این کاردستی های زیبا و جالب مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کاردستی های جالبی را بسازید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده آموزش و انواع مدل های کاردستی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.