دسته ها
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

ایده های ساخت کاردستی با لیوان کاغذی و یک بار مصرف

  • نرگس بستگان
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
  • ۰

اگر در ذهن خود ایده های خلاقانه برای ساخت کاردستی دارید در بخش سبک زندگی مجله اینترنتی آرگا به مطلب کار دستی با لیوان کاغذی حتما توجه کنید تا بتوانید الگو های زیبا و مناسبی برای ساخت کاردستی پیدا کنید.

ساخت کاردستی با لیوان کاغذی ایده جالب و قابل توجه ای است که می توان برای کودکان از آن استفاده کرد و کار دستی های زیبا و بامزه ای را برای آنان ساخت در این مطلب مجموعه ای از جدیدترین انواع مدل کاردستی با لیوان کاغذی را برای شما عزیزان خوش ذوق قرار داده ایم تا از این ایده های خلاقانه با لیوان های یکلار مصرف کاغذی بتوانید الگو برداری کنید.

کاردستی با لیوان کاغذی

انواع کار دستی با لیوان های کاغذی وجود دارند که به آسانی می شود از آنها به عنوان کاردستی کودکانه استفاده کرد. یکی از این کار دستی های زیبا و مورد توجه کودکان آدم برفی است که با لیوان های کاغذی سفید ساخته می شود.

ساخت آدم برفی با لیوان کاغذی

ایده های مختلفی برای ساخت کاردستی با لیوان یکبار مصرف وجود دارد که می توانید برای تهیه انواع کاردستی از آن ها استفاده نمایید، این کاردستی های خلاقانه هر یک جذابیت و کارایی منحصر به فرد خود را دارند.

جعبه کادو زیبا با لیوان کاغذی

در ادامه می توانید گالری انواع این مدل کار دستی با لیوان کاغذی را مشاهده کنید و ایده های جالب و قابل توجهی برای ساخت کاردستی با وسائل دور ریختنی به شما هنردوستان عزیز بدهد.

کاردستی اولاف آدم برفی انیمیشن فروزن

کاردستی حیوانات با لیوان کاغذی  ساخت کاردستی با لیوان کاغذی

ساخت کاردستی سبد کوچک

ساخت کاردستی موشک با استفاده از لیوان

کاردستی خرگوش با لیوان یک بار مصرف

ساخت کاردستی ساده خروس

طراحی زیبا بر روی لیوان کاغذی

ساخت انواع کاردستی با لیوان کاغذی    ساخت خرگوش با لیوان  ساخت جا مدادی با لیوان کاغذی

ساخت اردک های بامزه و زیبا با لیوان

کاردستی کودکان

اگر شما در خود روحیه هنرمندانه دارید می توانید از تمام وسایل دور ریختنی کالایی زیبا و در خور استفاده بسازید کاردستی کودکان یکی از ساده ترین راه هاست شما حتی می توانید با استفاده از همین لیوان ها برای خود لوستری زیبا و خلاقانه بسازید و از آن استفاده کنید.

ساخت لوستر با لیوان یک بار مصرف

ساخت لوستر زیبا با وسایل دور ریختنی

ساخت آباژور ساده با لیوان

با چند وسیله ساده و کمی خلاقیت شما می توانید کاردستی های فراوان و زیبایی برای کودکان خود درست کنید تا هم از کنار هم بودنتان لذت بیشتری ببرید و هم خلاقیت ذهن کودکتان را افزایش دهید. امیدواریم از تماشای گالری عکس های انواع مدل کاردستی با لیوان کاغذی نهایت لذت را برده باشید و توانسته باشید با ساخت و بازی با این کار دستی های ساده و زیبا اوقات خوشی را برای خود و کودکتان رقم بزنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.