دسته ها
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

مدل موی نوجوان دخترانه جدید برای موهای کوتاه و بلند

  • نرگس بستگان
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

دختران نوجوان اگر به دنبال مول موی مناسب برای خود می گردید در دنیای مد آرگا مدل موی نوجوان را جست و جو کنید تا با تماشای گالری عکس های مدل موی دخترانه بتوانید مدل مویی زیبا و مناسب برای خود انتخاب کنید.

در این مطلب برای شما دختران عزیز مدل موی نوجوان را قرار داده ایم تا با استفاده از الگو برداری این تصاویر مدل موهای شیک و جذاب برای خود درست کنید در ادامه این مطلب برای تماشای این گالری زیبا همراه ما باشید.

مدل موی نوجوان دخترانه جدید و شیک

دختران به موهای خود بسیار علاقه مندند و به مدل آنها بسیار توجه می کنند چه موهای آنها کوتاه باشد و چه بلند این حساسیت در دختران نوجوان بیشتر است.

مدل موی زیبای دخترانه

در این مطلب به انواع مدل موی نوجوان دخترانه پرداخته ایم تا شما دختران عزیز بتوانید بر اساس سلیقه و قد موهای خود مدلی زیبا را برای خود برگزینید و از آن لذت ببرید.

توجه داشته باشید که مو و مدل مو یکی از اصلی ترین نکات جذابیت هر فرد محسوب می شود، هر مدل مویی مناسب هر سن و فیس صورتی نیست، دختران نوجوان می توانند با انتخاب مدل موی مناسب از جذابیت بیشتری برخوردار شوند.

در ادامه 4 مدل از مدل موی که مناسب دختران نوجوان باشد را معرفی می کنیم.

  • عروسکی: مدل موی عروسکی دخترانه برای صورت های جوانی که کشیدگی دارد و دراز به نظر می رسد مناسب است، این مدل به گونه ای است که از جلوی مو تا تقرببا وسط های سر موها کاملا خورد می شود و در پشت یک دست و صاف است، خورد شدن موها در بالای سر و اطراف صورت باعث می شود شلوغی موها از کشیدگی صورت کم کند.

مدل موی عروسکی فانتزی

  • مدل گرد یا پُر: این مدل برای دختر خانم های که صورت های کشیده و لاغر و پیشانی های بلندی دارند پیشنهاد می شود زیرا موها از جلو و چتری بر روی پیشانی، گرد زده می شود و با یک سشوار از رو در پُر کردن صورت شما می تواند کمک موثری بکند.

مدل مو ساده دخترانه

  • مدل مو آلمانی: دختر خانم های که گردن های کوتاه و دارند بهتر است از این مدل مو نوجوان دخترانه استفاده کنند زیرا موهای پشت سر، زیر موها به سمت بالا تا وسط گوش ها کاملا کوتاه می شود و بقیه اطراف سر با فاصله های چند سانتی از جلو تا میانه ی گوش خورد می‌شوند و چون پشت سر کوپ شده است از نظر دید چشم در رفع کوتاهی گردن کمک خواهد کرد.

مدل موی کوتاه زنانه

  • مدل مو فارا: این مدل زیاد دخترانه نیست و از سن 24 به بالا پیشنهاد می شود. این مدل مو برای دخترانی که موهای بلند اما نه یک دست و صاف دوست دارند مناسب است این مدل مو مدل شیکی است که با توجه به سلیقه خود می توانید موها را کم یا زیاد خورد کنید، این مدل مو وقتی از زیر سشوار شود تبدیل به مدل موی شیک و زیبا می شود که به اکثر چهره ها می آید.

مدل موی فارا

در ادامه گالری از مدل موی نوجوان دخترانه را برای شما همراهان عزیز قرار میدهیم تا بتوانید از آنها برای خود الگو برداری کنید.

مدل موی نوجوان

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی نوجوان

مدل مو بازیگر جوان هالیوود

مدل موی نوجوان  مدل بافت زیبا

مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو باز و بسته زیبا برای موهای بلند

مدل شیون زیبا دخترانه

مدل بافت زیبا برای دختران

مدل موی نوجوان زیبا  مدل موی دخترانه

مدل بافت آفریقایی زیبا

مدل مو زیبا برای موهای پر

مدل مو زیبا دخترانه  مدل موی بازیگر دختر نوجوان هالیوود

مدل موی سلنا گومز خواننده

مدل بافت درشت

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی فر

امیدواریم از تماشای گالری عکس های مدل موی نوجوان دخترانه نهایت لذت را برده باشید و مدل موی زیبا و متناسب با صورت خود انتخاب کرده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.