نحوه ی آرایش مو ها به سبک شینیون گل دارای اصول خاصی است که در این مقاله به طور کامل و همراه با تصاویر مرحله به مرحله آموزشی کامل و جامع از آرایش مو را برایتان آورده ایم و همچنین چند نمونه از بهترین مدل موهای عروس که به سبک گل آراسته شده اند را در اختیارتان قرار داده ایم.

شینیون گل با تور برای متفاوت شدن مو ها در مجالس مخصوصا جشن عروسی کاربرد بسیاری دارد و حتی از این مدل های شینیون زیبا برای آرایش مو عروس نیز استفاده میشود که جذابیت خاصی به چهره و مو های عروس میدهند. آموزش مرحله به مرحله ی این شینون زیبا را در این مقاله مشاهده کنید.

آموزش مرحله به مرحله شینیون گل با تور :

اولین مرحله در آرایش مو ها همواره جدا کردن مو ها به چند دسته است این عمل نظم بسیاری به کار میبخشد و باعث تسریع کار میشود. برای شینیون گل با تور باید مو ها را مانند زیر به دو قسمت تقسیم کنید. قسمت پایین برای شینیون گل و قسمت بالا برای آرایش جلوی مو است. برای این مدل مو صاف بودن موها اهمیت زیادی دارد و بهتر است قبل از دسته بندی موها آنها را کاملا صاف کنید تا در حین کار مجبور به استفاده از اتو مو نباشید.

آموزش شینوین گل با تور

برای شینیون مو به شکل گل بهتر است ابتدا بخش جلوی مو را آرایش کنید. مو ها را با گیره هایی مانند تصویر زیر نگه دارید و روی آن را اسپری مو بپاشید تا مو ها به همین شکل حالت بگیرند و بعد انتهای مو های را با گیره های ریز مشکی محکم کنید.

آموزش شینیون گل

حال نوبت به آرایش شینیون گل با تور است. تور را بر روی مو ها بکشید و مانند مراحل زیر به موها فرم دلخواه را بدهید و با گیره های ریز مشکی آنها را محکم کنید. فرم دادن مو ها با این تور ها کار بسیار ساده ایست و نگران خراب شدن موها نباشید زیرا تور از بهم ریختگی مو ها جلوگیری خواهد کرد.

آموزش مرحله ای شینیون مو

آموزش شینیون گل آموزش شینیون گلآموزش شینوین گل با تورحال که مو ها را با استفاده از تور به شکل گل در آوردید میتوانید گیره های پلاستیکی که برای بخش جلوی مو استفاده کرده بودید را از مو ها جدا کنید. بهتر از در این مرحله از کار نیز از اسپری مو برای ماندگاری و براق شدن مو ها استفاده کنید. البته استفاده ی بیش از حد و نا مناسب از اسپری مو نیز از زیبایی مو ها می کاهد.

آموزش شینیون گل

برای جذاب تر شدن مو ها همواره باید از وسایل تزیینی مانند تاج و گل و توپ های نقره ای استفاده کرد. که این ابزار تاثیر فوق العاده ای در زیبایی مو ها دارد. برای شینیون زیر استفاده از توپ های نگینی توصیه می شود. میتوانید از دو توپ برای وسط گل و قسمت جلو مو استفاده کنید.

مدل شینون گلمدل شینون گل

مدل های شیک و زیبا از شینیون گل با تور :

شینیون گل در انواع مدل های شیک و متنوع دیده میشود که چند نمونه از آرایش موی ۹۴ رادر زیر برایتان آورده ایم اما اصول اولیه آرایش مو به سبک گل مانند شینیون بالاست.

مدل های شینیون گل مدل های شینیون گل مدل های شینیون گل با تور مدل های شینیون گل با تور مدل های شینیون گل با تور مدل های شینیون گل با تور

با روش آرایش مو به سبک گل و مدل های شیک و زیبایی از شینیون گل آشنا شدید امیدواریم عکس ها و مطالب این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند. برای آشنایی با مدل های شیک و زیبای شینون مو ۲۰۱۵ کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.