آموزش برش زدن شلوار لی کهنه و قدیمی برای کیف و همچنین نحوه دوخت کیف با شلوار لی را در این مطلب به طور کامل می توانید مشاهده فرمایید و از این پس با شلوار جین های قدیمی کیف های زیبا و متنوعی نهیه نمایید.

یکی از ابتکارات جالب و خلاقانه استفاده از شلوار لی های قدیمی و کهنه برای ساخت وسایل جدید است که طرفدارهای زیادی دارد. دوخت کیف با شلوار لی یکی از این ایده های جالب و قابل توجه است که به راحتی انجام می گیرد و با کمی خلاقیت می توان کیف های متفاوت و زیبایی تهیه نمود. در ادامه می توانید آموزش کامل و جامع دوخت کیف لی با استفاده از شلوار جین های قدیمی را مشاهده فرمایید.

نحوه دوخت کیف با شلوار لی قدیمی:

دوخت کیف با شلوار لی یکی از جالب ترین و خلاقانه ترین هنرهاست که یادگیری آن این روزها طرفدارهای زیادی به خود اختصاص داده است و با وش های مختلف و متنوعی انجام میگیرد. کیفی که دوخت آن را امروز در نظر گرفته ایی به راحتی آماده شده و نیاز به وسایل و ابزار خاصی ندارد. اولین اقدام برای دوخت کیف فراهم آوردن شلوار لی است. از انواع شلوارهای لی می توانید استفاده کنید و توجه داشته باشید که سایز کمر شلوار لی، طول کیف شما را تشکیل می دهد پس با توجه به سایز دلخواه شلوار مناسب برای این کار را آماده کنید. در مرحله اول آن را مطابق تصویر زیر از قسمت زیر فاق برش زده، طوری که تبدیل به شلوارک کوتاه شود.

دوخت کیف لی

در مرحله بعدی درزهای وسط شلوار را باز کنید. قسمت وسط را بدوزید و بعد اضافات کار را با قیچی برش بزنید تا یک مستطیل صاف و یکدست تشکیل شود. برای زیبایی بیشتر کیف میتوانید با ایجاد چند ساسون روی بدنه کیف، فرم کیف را کمی تغییر دهید.

دوخت کیف لیدوخت کیف با شلوار لیدوخت کیف با شلوار لی

از قسمت های اضافه شلوار که قبلا جدا نموده اید، دو عدد بیضی به اندازه کف کیف برش بزنید و آنها را به هم متصل نموده و بعد شروع به اتصال بیضی ها به کف کیف کنید. (مطابق تصویر زیر)

دوخت کیفدوخت کیفدوخت کیف

برای زیبایی بیشتر و همچنین دوام کیف لی یک آستری برای کیف تهیه کنید و زیپ را به آن بدوزید و آن را به داخل کیف متصل کنید.

کیف لی

در این مرحله از دوخت کیف با شلوار لی از قسمت پاهای شلوار که قبلا برش زدیم، برای بند کیف را در سایز دلخواه استفاده می کنیم و بعد به کمک چرخ خیاطی بند را دوخت زده و به کیف متصل می کنیم.

دوخت کیف لیدوخت کیف با شلوار جینکیف لی

امیدوارم از دوخت کیف با شلوار لی لذت برده باشید و حتما این کیف زیبا را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. برای مشاهده آموزش ها و مدل های بیشتر به بخش دوخت کیف مراجعه فرمایید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.