دسته ها
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

فرمول رنگ موی عسلی دودی و عکس های این رنگ موی جذاب

  • ندا خوشرو
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۶
  • ۰

رنگ موی عسلی دودی رنگ مویی متفاوت است که طرفداران زیادی دارد و اغلب خانم ها تمایل دارند از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای کوتاه و بلند خود استفاده کنند.

رنگ موی عسلی رنگ مویی پرطرفدار و جذاب است و اغلب خانم ها تمایل دارند از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند. رنگ موی عسلی دودی از انواع طیف های رنگ عسلی است و شما می توانید با کمک این رنگ مو تغییرات زیادی را در چهره خود ایجاد کنید.

انتخاب رنگ مو برای خانم ها کار نسبتا دشواری است و اغلب خانم ها در انتخاب رنگ موی خود دچار مشکل می شوند توجه داشته باشید اگر در انتخاب رنگ مو به رنگ پوست و رنگ موی طبیعی خود توجه کنید می توانید با انواع رنگ های روشن و تیره متناسب با رنگ پوست خود موهایتان را رنگ بزنید. رنگ موی عسلی از جمله پرطرفدار ترین رنگ موها در میان خانم هاست که ترکیب رنگ عسلی دودی جذابیت بیشتری به آن بخشیده است.

رنگ موی عسلی

فرمول رنگ موی عسلی دودی به همراه مدل های رنگ مو عسلی دودی

رنگ موی عسلی دودی و رنگ موی عسلی بدون دکلره از انواع رنگ موهای خوشرنگ و جذاب هستند و اگر شما تمایل دارید موهایتان را با کمک انواع مدل های رنگ موی عسلی رنگ بزنید بهتر است از این رنگ های زیبا استفاده کنید. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ مو عسلی دودی به همراه مدل هایی از این رنگ موی جذاب را مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی زنانه عسلی

فرمول ترکیبی رنگ مو عسلی دودی

برای رنگ کردن موها با کمک این رنگ مو ابتدا باید موهایتان به پایه 6 دکلره برسانید و سپس با کمک فرمول ترکیبی زیر موهایتان را رنگ بزنید.

ترکیب رنگ مو عسلی دودی

  • w6 بلوند شکلاتی : 20 میل
  • h7 عسلی روشن : 70 میل
  • c7 دودی روشن : 30 میل
  • واریاسیون نقره ای : 10 سانت
  • واریاسیون طلایی : 5 سانت
  • اکسیدان 9 درصد : 130 میل

رنگ موی عسلی دودی زیبا

مدل های رنگ مو عسلی دودی

با بالا رفتن سن و زیاد شدن موهای سفید اغلب خانم ها برای پوشاندن سفیدی موهای خود از رنگ مو استفاده می کنند همچنین رنگ مو تغییرات مثبتی را در چهره ایجاد می کند و باعث جذاب تر به نظر رسیدن ظاهر خانم ها می شود از این رو اغلب خانم ها برای ایجاد تغییرات مثبت و جوان تر به نظر رسیدن ظاهر خود از انواع رنگ موهای مختلف استفاده می کنند. در این مطلب با فرمول ترکیبی رنگ موی دودی عسلی آشنا شدید در ادامه شما را به دیدن انواع مدل های این رنگ موی خاص و همه پسند دعوت می کنیم.

 رنگ موی دودی عسلی   مدل رنگ موی عروس   رنگ موی زنانه عسلی رنگ مو عسلی رنگ موی دودی عسلی مدل رنگ موی زنانه رنگ مو عسلی رنگ مو دودی عسلی زیبا و شیک فرمول ترکیبی رنگ موی عسلی دودی رنگ موی عسلی روشن رنگ موی تیره عسلی رنگ موی ترکیبی عسلی دودی

در این مطلب مجله اینترنتی آرگا، فرمول ترکیبی و انواع مدل های رنگ موی عسلی دودی را ملاحظه کردید شما می توانید در صورت تمایل از این رنگ موی خاص و متفاوت برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید و جذابیت ظاهری تان را بیشتر کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.