آموزش گلهای کریستالی و نحوه ساخت مرحله به مرحله یک مدل گل زیبای کریستالی که در این مطلب می توانید این آموزش جذاب را مشاهده نمایید و از توضیحات آن برای ساخت گلهای کریستالی متنوع استفاده نمایید.

با آموزش گلهای کریستالی به صورت کامل و تصاویر مرحله به مرحله در خدمت شما هنر دوستان عزیز هستیم. در این مطلب ضمن آشنایی با وسایل مورد نیاز برای ساخت گلهای کریستالی، نحوه ساخت و چگونگی آن را به صورت کامل مشاهده می کنید و یاد می گیرید که چطور در منزل و بدون نیاز به وسایل و ابزار خاص، گلهای زیبا و متنوعی درست کنید. در ادامه با این آموزش کامل و جالب همراه ما باشید.

نحوه ساخت و آموزش گلهای کریستالی جدید:

یادگیری و مهارت در ساخت گلهای کریستالی به چگونگی آموزش گلهای کریستالی و همچنین به میزان دقت و توجه بستگی دارد تا گلهای زیبا و شیکی بسازید و از آنها در تزیین منزل استفاده نمایید. قبل از شروع آموزش به معرفی وسایل و ابزار برای ساخت گل می پردازیم و در ادامه مراحل انجام کار و چگونگی ساخت گلها را مورد بررسی قرار می دهیم.

وسایل مورد نیاز ساخت گل کریستالی:

برای ساخت مدل های مختلف گل کریستالی به مواد و وسایل متنوع و مختلفی نیاز دارید. در تصویر زیر وسایل لازم برای ساخت این نوع گل را مشاهده می فرمایید که شامل هشت عدد گلبرگ صورتی، سه عدد برگ سبز کریستالی، شش عدد مهره گرد کوچک و مقدار لازم سیم ظریف گلسازی می باشد. برای ساخت انواع مختلف گلهای کریستالی از چسب حرارتی استفاده می کنیم.

آموزش گل کریستالیآموزش گل کریستالی

نحوه ساخت گل کریستالی :

همینطور که گفتیم گلهای کریستالی انواع مختلفی دارند که ه ریک به گونه ایی متفاوت  پیچیده و تزیین می شوند. برای ساخت این نوع گل ابتدا گلبرگ اول را به سیم متصل می کنیم و بعد چهار گلبرگ دیگر را در یک ردیف قرار می دهیم.

حتما بخوانید:  آموزش گلسازی با پلاستیک برای تهیه گل های زیبای پلاستیکی

ساخت گل کریستالیساخت گل کریستالیساخت گل کریستالی

سیم را مطابق شکل می پیچیم تا گلبرگ ها به هم متصل شوند به گونه ایی که پنج گلبرگ درکنار هم دایره ایی تشکیل دهند. سه گلبرگ دیگر را نیز به صورت جداگانه به همین روش بپیچید.

ساخت گل کریستالی

در این مرحله از ساخت گل مهره های کوچک را کنار هم قرار داده و با روشی که برای گلبرگ ها به کار بردید انها را نیز بپیچید تا تبدیل به پرچم گل شود.

ساخت گل کریستالی

حالا گلبرگ هایی که از قبل آماده کردید، روی هم قرار داده و شروع به پیچیدن کنید. برای این کار ابتدا پرچم گل، سپس گلبرگ های سه تایی و در آخر گلبرگ های پنج تایی را قرار دهید و با چسب حرارتی کار را فیکس کنید. در آموزش گلهای کریستالی نحوه چیدمان گلبرگ ها و فیکس کردن آنها اهمیت زیادی دارد.

گل کریستالی

برگ های سبز را نیز به هم بپیچید و در کنار گل و برای زیبایی بیشتر از آن استفاده نمایید. در ادامه نمونه تکمیل شده گل کریستالی را مشاهده می فرمایید.

گل کریستالیگل کریستالی

امیدواریم از مشاهده آموزش گلهای کریستالی لذت برده باشید و نهایت استفاده را از این مطلب ببرید. پیشنهاد می کنیم از بقیه مطالب و آموزش های مربوطه در بخش گلسازی دیدن فرمایید. موفق باشید.

۳ دیدگاه ها

 1. بینام

  تیر ۲۱, ۱۳۹۵ در ۲:۴۳ ب.ظ

  خبلی خوب بود

  پاسخ دادن

 2. ریحانه

  آذر ۸, ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۷ ق.ظ

  عالیییییی من درست کردم

  پاسخ دادن

 3. zahra

  اسفند ۷, ۱۳۹۵ در ۲:۲۵ ق.ظ

  خیلی عالی بود ممنون

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.