دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

چیدمان داخل کمد دیواری با ایده های جالب و کاربردی

  • مهلا بستگان
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
  • ۰

کمد دیواری ها شلوغ ترین قسمت هر خانه ای را تشکیل می دهند که سر و سامان دادنشان زمان زیادی را طلب می کند و در آخر هم باز می بینیم هیچ چیز سر جایش نیست! ما این بار از چیدمان داخل کمد دیواری صحبت کرده ایم تا با ایده های متفاوت مشکل شما دوستان عزیز را حل کنیم.

کمد دیواری امروزه یکی از اجزای جدا نشدنی اتاق خواب هاست و اکثرا در هر اتاق خواب یک کمد دیواری به منظور جمع آوری وسایل آن اتاق تعبیه شده است. در ادامه با روش های چیدمان داخل کمد دیواری با ما همراه شوید.

برای اینکه چیدمان وسایل داخل کمد دیواری مناسبتر باشد بهتر است، مدل کمد دیواری، قفسه بندی شده باشد تا جای هر وسیله مشخص شود.

چیدمان داخل کمد دیواری با متد روز

چیدمان داخل کمد دیواری با متد اروپایی

چیدمان داخل کمد دیواری دخترانه

ایده هایی برای چیدمان داخل کمد دیواری

برای راحتی در این کار باید برای هر وسیله فضایی به ابعاد مناسب تعبیه گردد. بهتر این است که کمد کیف و کفش از کمد لوازم آرایش و وسایل تزیینی جدا باشد. کمد لباس با کمدی که در آن ملحفه ها را می گذارید مجزا باشد یا برای در کنار هم بودن همه وسایل در یک کمد فضای کمد را به اندازه کافی بزرگ در نظر بگیریم و برای چیدمان داخل کمد دیواری به منظورهای مختلف قسمت های مجزا از هم به اندازه همان وسیله بگذاریم با یک در مشترک یا در های کوچکی برای همان قسمت که قفسه ها را از هم جدا کند.

چیدمان داخل کمد دیواری هایی با ابعاد بزرگ

چیدمان داخل کمد دیواری با طرح های روز

چیدمان داخل کمد دیواری ساده و شیک

برای زیبایی بیشتر در چیدمان کمد دیواری برای لباس های آویز از چوب رختی استفاده کنید این کار علاوه بر اینکه به ترتیب نشستن لباسها در یک جا نظم می دهد و دسترسی به لباس مورد نظر را آسان می کند در استفاده از فضا هم صرفه جویی می کند.

چیدمان داخل کمد دیواری های بدون در

چیدمان داخل کمد دیواری زیبا و شیک

چیدمان داخل کمد دیواری جدید و زیبا

در تعبیه کمد دیواری از کشو با سایزهای مختلف استفاده کنید تا لباس های منزلی و راحتی یا زیور آلات و وسایل خرده ریز و مدارکتان را در آنجا قرار دهید. در چیدن وسایل داخل کمد ترتیب اهمیت و نظم را رعایت کنید, مثلا در هر فصل لباس مناسب همان فصل را در دسترس بگذارید و الباقی لباسها را در قفسه های بالاتر قرار دهید.

چیدمان داخل کمد دیواری بزرگ

چیدمان داخل کمد دیواری با متد روز

چیدمان داخل کمد دیواری با طرح جدید

در تا کردن ملحفه ها ایده به خرج بدهید و آنها را تا جایی که امکان دارد کوچک تر تا بزنید تا جای کمتری را اشغال کند. خوب است قفسه ها متحرک باشند و بشود در صورت نیاز ارتفاع آنها را کم یا زیاد کرد، این امر کمک زیادی به نظم و زیبایی بیشتر در چیدن داخل کمد دیواری می کند.

چیدمان داخل کمد دیواری ساده و زیبا

چیدمان داخل کمد دیواری اتاق خواب

چیدمان داخل کمد دیواری با طرح های متنوع

داشتن نظم در همه زندگی لازم است چون بی نظمی هر جا که باشد, و در هر شکلی خودش را نشان می دهد و دقیقا شبیه چهره همان کمد دیواری شلوغ, زشت و بد نما است. امیدواریم ایده های به کار رفته برای چیدمان داخل کمد دیواری به شما در برقراری نظم بیشتر کمک نماید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.