دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

آموزش گونی بافی زیبا و جدید برای بافت پادری

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۶
  • ۰

آموزش گونی بافی برای بافت پادری های زیبا و جذاب به همراه مدل های مختلف از پادری های بافته شده با کمک گونی و کاموا را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

گونی بافی هنری است که امروزه مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته است و شما می توانید با کمک این هنر زیبا مینی فرش های زیبا و متفاوتی را در منزل ببافید. آموزش گونی بافی به صورت مرحله به مرحله به شما عزیزان کمک می کند که طرح و نقشه دلخواه خود را روی مینی فرش ها پیاده سازی کنید.

با کمک هنر گونی بافی و قلاب بافی می توانید پادری و شبه قالی کوچک در رنگ و طرح های مختلف ببافید انجام این کار به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید با به خرج دادن کمی خلاقیت و حوصله پادری های تزیینی زیبایی ببافید.
مدل پادری با طرح خرس

آموزش گونی بافی برای بافت پادری

پادری قلاب بافی و پادری نمدی از انواع مدل های شیک و زیبا پادری هستند و شما می توانید از این پادری ها در قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید. آموزش گونی بافی برای بافت پادری را در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد.

مدل پادری با طرح گل های ریز و درشت

آموزش تصویری و مرحله به مرحله گونی بافی

ابتدا برای بافت پادری باید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید سپس با دقت و مهارت پادری مورد نظر و دلخواه خود را به راحتی ببافید و برای تزیین قسمت های مختلف منزل از آن استفاده کنید.

وسایل لازم

  • گونی : 1 قطعه
  • کاموا در رنگ های مختلف : به میزان لازم
  • طرح مورد نظر
  • قلاب ساده
  • مقوا

وسایل لازم برای گونی بافی

روش بافت

برای بافت پادری ابتدا رنگ های مختلف کاموا را برش هایی هم اندازه بزنید می توانید برای یک اندازه بودن قطعه های کاموا برای برش زدن آن ها از یک تکه مقوا کوچک استفاده کنید. توجه داشته باشید که هر چقدر عرض مستطیلی که برای برش زدن کامواها استفاده کرده اید بیشتر باشد طول پرزهای پادری و یا فرش مینی بلندتر است.

آموزش گونی بافی در منزل
برای برش زدن کامواها مانند شکل کاموا را دور مقوا بپیچید.

برش زدن کاموا با کمک مقوا

سپس یک طرف از کامواها را با کمک قیچی بچینید تا تکه های برش زده کاموا منظم و یک اندازه شوند و آماده بافت باشند.

برش زدن تکه های کاموا کاموا برش زده شده
در مرحله بعدی آموزش گونی بافی برای بافت پادری طرح دلخواه خود را با کمک یک ماژیک روی گونی که آماده کرده اید بکشید.

کشیدن طرح روی گونی

سپس قلاب را از قسمت زیر دو رشته از الیاف ها رد کنید و رشته های کاموا را به صورت دانه دانه روی الیاف ببافید.

بافت پادری با کمک گونی

محل تا شدن کاموا را با کمک قلاب از گونی عبور دهید سپس دو سر کامواد را از درون آن رد کنید.

مراحل بافت پادری آموزش مرحله به مرحله گونی بافی
در انتهای بافت برای ایجاد هماهنگی و جذابیت بیشتر بافت انجام شده بی نظمی های روی کاموا را قیچی کنید.

مراحل تصویری گونی بافی مدل پادری زیبا و شیک

مدل های گونی بافی شیک و زیبا

برای بافت پادری با کمک گونی می توانید از طرح های آماده استفاده کنید همچنین می توانید طرح های خلاقانه ای را خودتان روی گونی رسم کنید سپس طرح های دلخواه تان را ببافید. اگر تمایل دارید با کمک گونی بافی پادری های زیبایی را برای اتاق کودک خود ببافید بهتر است از طرح های کارتونی و زیبا استفاده کنید.

مدل پادری با طرح فانتزی مدل های شیک و زیبا پادری مدل شیک و جذاب پادری بافت پادری با طرح کودکانه به وسیله کاموا و گونی             مدل پادری زیبا و شیک مدل پادری با طرح باب اسفنجی برای کودکان مدل پادری زیبا و شیک مدل پادری به شکل پروانه مدل پادری برای اتاق کودکان    مدل پادری زیبا و جذاب آموزش گونی بافی در منزل آموزش گونی بافی به صورت مرحله به مرحله آموزش گونی بافی برای بافت فرش های مینی مدل پادری با طرح گل آموزش گونی بافی برای بافت پادری مدل پادری

در این مطلب با آموزش گونی بافی برای بافت پادری آشنا شدید که امیدواریم با کمک این آموزش بتوانید پادری ها با طرح زیبا و متفاوتی را ببافید و در قسمت های مختلف منزل خود از آن ها استفاده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.