دسته ها
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

تم تولد سوفیا با ایده های جذاب و بسیار زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب با انواع ایده های خلاقانه و جالب برای تم تولد سوفیا آشنا شدید شما می توانید با الگوبرداری از این تم تولد دخترانه تزیینات لازم را برای جشن تولد فرزند خود انجام دهید و جشنی باشکوه را برای او برگزار کنید.

تم تولد سوفیا می تواند شادی و لذت را در جشن تولد برای کودکان به ارمغان بیاورد و شما می توانید با کمک این تم زیبا و پرنسسی انواع خوراکی ها و اتاق تولد و میز خوراکی ها و کیک و … را به زیبایی تزیین کنید و جشن تولد با شکوهی را برای فرزند خود برگزار کنید.

تم تولد سفید برفی، تم تولد سوفیا و تم تولد پرنسسی های دیزنی از انواع تم های زیبا و دخترانه برای جشن تولد هستند و اگر شما تمایل دارید مهمان ها و فرزندتان را سورپرایز کنید بهتر است از این تم ها استفاده کنید.

تم تولد پرنسس سوفیا با انواع ایده های خلاقانه و جالب

تم تولد سوفیا با ایده های جالب و متفاوت

برای برگزاری یک جشن تولد خاص و باشکوه بهتر است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و قبل از هر چیز تم تولد را با توجه به جنسیت فرزند خود انتخاب کنید سپس با توجه به تم انتخابی تزیینات لازم را انجام دهید. در ادامه ایده هایی برای تم تولد سوفیا را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم با کمک این ایده های خلاقانه جشن تولد باشکوهی را برای فرزند خود برگزار کنید.

تم تولد زیبا و شیک پرنسس سوفیا

تم تولد دخترانه سوفیا

بهتر است قبل از هر چیز کارت دعوت را با تم تولد دخترانه سوفیا تزیین کنید. در اتاق تولد مکانی مخصوص را برای فرزندتان درست کنید و برای تزیین صندلی که برای نشستن او در نظر گرفته اید از تورهایی به رنگ بنفش و صورتی استفاده کنید می توانید بالای صندلی را با کمک تاجی زیبا که شبیه تاج سوفیا است تزیین کنید. فضای اطراف اتاق تولد را با کمک بادکنک ها و ریسه هایی که با طرح سوفیا هستند تزیین کنید. بادکنک ها را صورت معلق از سقف آویزان کنید و یا آن ها را با کمک چسب های مخصوص بادکنک به سقف بچسبانید. بهتر است برای زیبایی بیشتر تم تولد پرنسس سوفیا از عروسک های این شخصیت دوست داشتنی استفاده کنید. می توانید لباس فرزندتان را مشابه لباس پرنسس سوفیا طراحی کنید و از کلاه و تاج و چوب مخصوص پرنسس نیز برای زیبایی بیشتر ظاهر فرزند خود استفاده کنید.

تم تولد زیبا و جذاب سوفیا تم تولد زیبا و کودکانه پرنسس سوفیاتم تولد سوفیا تم تولد زیبا و شیک پرنسس سوفیا تم تولد زیبا و شیک پرنسس سوفیا تم زیبا و بچه گانه پرنسس سوفیا تم تولد شیک و فانتزی پرنسس سوفیا تزیین میز تولد با تم تولد سوفیا تم تولد سوفیا تم تولد دخترانه شیک و فانتزی پرنسس سوفیا

تزیین خوراکی و میز تولد با تم سوفیا

تزیین خوراکی ها و میز تولد یکی دیگر از مهم ترین مراحل برای برپایی یک جشن باشکوه است بهتر است برای تزیین میز تولد از رومیزی با رنگ بنفش٬ سفید و یا صورتی استفاده کنید.
بهتر است برای تزیین شکلات و شیرینی ها و کاپ کیک ها از طرح پرنسس سوفیا استفاده کنید همچنین می توانید برای تزیین آبمیوه و نوشابه و آب از لیبل های مخصوص پرنسس سوفیا با رنگ های روشن استفاده کنید. برای نوشیدن انواع نوشیدنی ها از نی که با تم تولد دخترانه سوفیا تزیین شده است استفاده کنید.
کیک تولد یکی از مهم ترین خوراکی ها در هر جشن تولدی است شما می توانید برای جشن تولد از کیک های چند طبقه که با عکس پرنسس سوفیا تزیین شده اند استفاده کنید. شمع تولد را هم بهتر است با طرح سوفیا انتخاب کنید. می توانید برای برش زدن کیک از کارد تزیین شده با لیبل سوفیا استفاده کنید. بهتر است ظرف های زیبا و بلوری را با کمک اسمارتیزهای بنفش و سفید پر کنید. برای تزیین میز تولد بهتر است از چند عدد گلدان سفید با گل های سفید و بنفش و صورتی استفاده کنید و همچنین برای تزیین کردن گلدان ها می توانید از روبان بنفش استفاده نمایید.

ایده های خلاقانه و جالب تم تولد دخترانه سوفیا

تزیین جشن تولد با تم سوفیا

تزیین کاپ کیک با تم تولد سوفیا    تزیین کیک تولد با تم پرنسس سوفیا تم تولد زیبا و شیک پرنسس سوفیا تم زیبا و خلاقانه پرنسس سوفیا تم تولد سوفیا یا انواع ایده های خلاقانه   تزیین خوراکی با تم تولد سوفیا تم پرنسس سوفیا   تزیین خوراکی های تولد با تم تولد پرنسس سوفیا    تزیین کادو تولد با تم تولد سوفیا تم زیبا و شیک پرنسس سوفیا تم زیبا و جذاب پرنسس سوفیا تم جالب و دخترانه پرنسس سوفیا تزیین خوراکی و نوشیدنی با تم تولد پرنسس سوفیا   تزیین کیک تولد با تم تولد دخترانه سوفیا تزیین فانتزی و شیک انواع خوراکی با تم تولد دخترانه سوفیا تم بنفش و سفید پرنسس سوفیا    تم بنفش پرنسس سوفیا

در این مطلب با انواع ایده های خلاقانه برای تم تولد سوفیا آشنا شدید که امیدواریم با کمک این تم زیبا بتوانید اتاق تولد و انواع خوراکی ها و میز تولد را به زیبایی برای برپایی یک جشن تولد باشکوه تزیین کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.