دسته ها
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

فرمول ترکیب رنگ موی کنفی عروسکی و تصاویر آن

  • ندا خوشرو
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی عروسکی را به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و خاص را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای شیک و زیبا زنانه است٬ این مدل رنگ مو ترکیبی می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در صورت تمایل استفاده از رنگ موی کنفی از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ موی شنی و رنگ موی بژ و رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای خاص و متفاوت هستند و بهتر است خانم هایی که تمایل زیادی به استفاده از رنگ موهای خاص و متفاوت دارند با کمک این رنگ های زیبا موهای خود را رنگ بزنند.

رنگ موی کنفی عروسکی شیک و جذاب

رنگ موی کنفی عروسکی

این رنگ موی زیبا را می توانید از ترکیب رنگ موهای مختلف با اکسیدان بدست آورید همچنین برای این رنگ مو ابتدا باید موهایتان را تا پایه 9 دکلره برسانید سپس با ترکیب کردن رنگ موهایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد موهایتان را با کمک این رنگ موی جذاب رنگ بزنید.

رنگ موی کنفی عروسکی جذاب

فرمول ترکیبی

  • رنگ موی شماره 8.14 : 1/4 تیوپ
  • رنگ موی شماره 11 : 1/2 تیوپ
  • رنگ موی شماره 8.70 : 3 سانت
  • اکسیدان 3 درصد
  • پایه 9 دکلره

رنگ مو کنفی عروسکی

انواع مدل رنگ موهای کنفی عروسکی

بهتر است قبل از رنگ کردن موهای خود ابتدا از مطابقت و همخوانی رنگ مو با چهره تان مطمئن شوید زیرا اگر رنگ موی انتخابی تان با رنگ پوست و سایر ویژگی ظاهری شما مطابقت نداشته باشد ممکن است چهره شما و رنگ موهایتان نامطلوب به نظر برسند. رنگ مو اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ موهای تیره و روشن حساسیت لازم را به خرج دهید.
برخی از خانم ها تمایل زیادی به رنگ کردن موهای خود با کمک رنگ موهای مد سال و پرطرفدار دارند توجه داشته باشید که اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید بهتر است بدانید که اگر رنگ موی انتخابی با رنگ پوست شما همخوانی نداشته باشد چهره تان ممکن است رنگ پریده به نظر برسد بنابراین بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب رنگ موی خود دقت لازم را داشته باشید تا از نتیجه کار رضایت کامل را داشته باشید.

رنگ موی تیره کنفی عروسکی رنگ موی روشن کنفی عروسکی   رنگ موی شیک کنفی عروسکی رنگ موی زیبا کنفی رنگ موی دخترانه کنفی رنگ موی کنفی عروسکی زنانه رنگ موی تیره کنفی عروسکی رنگ مو کنفی عروسکی رنگ موی عروسکی

رنگ موهای زنانه به سه دسته رنگ موی روشن و رنگ موی تیره و رنگ موی متوسط تقسیم بندی می شوند و اگر شما تمایل دارید چهره تان جوان تر به نظر برسد بهتر است از رنگ موهای متوسط و تیره برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. در این مطلب با انواع مدل رنگ موی کنفی عروسکی و فرمول ترکیبی این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم با کمک این رنگ مو بتوانید تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ترکیب رنگ مو و رنگ مو زنانه و دخترانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.