ساخت وسایل جدید و متنوع با استفاده از خلاقیت با وسایل دور ریختنی مختلف که در این مطلب سعی نموده ایم شما را با نحوه ساخت و همچنین مدل های جدید و زیبای خلاقیت و ابتکارات به کار برده شده در این نوع وسایل آشنا کنیم.

به کار بردن ابتکارات جدید و خلاقیت با وسایل دور ریختنی باعث خلق کاردستی های زیبا و انواع وسایل دکوری و تزیینی جدید می شود که کاربردهای زیادی دارد. استفاده از ایده های متفاوت و جذاب برای استفاده از انواع وسایل دور ریختنی خود هنری زیبا و باارزش است که به کمک آن می توانید خلاقیت و استعدادهای خود را نشان دهید. آنچه در ادامه مشاهده می فرمایید چند کاردستی خلاقانه و زیباست که هر یک به راحتی تهیه می شوند و می توانید از این ایده ها برای تهیه انواع وسایل جدید استفاده کنید. تا پایان همراه ما باشید.

ایده های جدید و زیبا برای خلاقیت با وسایل دور ریختنی و بازیافتی:

یکی از کارهای زیبا و جذاب برای ساخت وسایل جدید و کاردستی های متنوع به کار بردن ابتکار و خلاقیت با وسایل دور ریختنی است که به شکل های مختلف انجام می گیرد. با انجام کارهای خلاقانه و ایده های نو میتوانید با استفاده از انواع وسایل دور ریختنی و بازیافتی مدل های جدید وسایل تزیینی و کاردستی های زیبا را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه به معرفی چند نمونه جدید و زیبا از این دسته خلاقیت ها می پردازیم.

خلاقیت با انواع بطری و قوطی خالی :

یکی از وسایل بازیافتی که مطمئنا خیلی با آن روبرو شده اید، انواع بطری و قوطی های مختلف مواد غذایی است که بعد از خالی شدن دیگر کاربردی ندارند، با ایده های خلاقانه میتوانید به کمک این وسایل، دکوری های جدید و وسایل تزیینی مختلفی تهیه کنید. که در ادامه تصویر چند نمونه از این وسایل را مشاهده می فرمایید.

خلاقیت با قوطیخلاقیت با بطریخلاقیت با وسایل دور ریختنیخلاقیت جدیدخلاقیت جدیدخلاقیت با وسایل دور ریختنی

خلاقیت با صدف :

شاید صدف ها جزء وسایل دور ریختنی نباشند اما در صورتی که کاربردی مناسب و ایده آل برای آنها پیدا نکنیم به راحتی تبدیل به وسایل دور ریختنی خواهند شد. در ادامه مشاهده خواهید کرد که چطور با انواع صدف که در منزل دارید وسایل جدید و متنوعی تهیه کنید و  آنها را برای تزیین منزل یا به عنوان دکوری به کار ببرید.

خلاقیت با صدفخلاقیت با صدفخلاقیت با صذفخلاقیت جدید

خلاقیت با وسایل دور ریختنی و بازیافتی:

یکی از ایده های جالب و خیلی زیبا ساخت انواع کاردستی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی است که طرح های مختلف و متنوعی دارد و با ایده های جدید و متنوع می توانید وسایل جدید و زیبایی خلق کنید. به راحتی میتوانید با ترکیب چند نوع وسیله بازیافتی و بدون کاربرد با هم و صرف خلاقیت و ابتکار وسایل متنوع و جدیدی خلق کنید که تصاویر زیر نمونه هایی از این سبک کاردستی را نشان می دهد.

کاردستی خلاقانه با وسایل دور ریختنیکاردستی با وسایل دور ریختنیکاردستی خلاقانهخلاقیت با کاغذکاردستی با وسایل دور ریختنیخلاقیت با چوب

خلاقیت با ظروف یکبار مصرف :

تجزیه وسایل و ظروف یکبار مصرف توسط طبیعت به سختی انجام می گیرد و سالها طول می کشد اما میتوان به جای دور ریختن این نوع ظروف، از آنها کاردستی های زیبا و متنوعی تهیه کرد و آنها را در تزیینات منزل به کار برد. مدل های زیر کاردستی ها و وسایل زیبایی هستند که به راحتی و با کمی خلاقیت با ظروف یکبار مصرف تهیه شده اند و کاربردهای جالبی دارند.

خلاقیت با قاشق یکبار مصرفکاردستی با قاشق یکبار مصرف

خلاقیت با انواع چوب :

با کمک خرده چوب ها و همینطور انواع چوب بستنی که دیگر کاربردی ندارند نیز می توان وسایل تزیینی زیبا و انواع دکوری های جدید و متنوع درست کرد و در منزل استفاده نمود. کاردستی با چوب از کاردستی های پرطرفدار و بی نهایت زیباست که در ادامه چند مدل از آنها را مشاهده خواهید نمود.

خلاقیت با چوبخلاقیت و کاردستی با چوبخلاقیت جدیدخلاقیت با چوب

امیدواریم از ابتکارات متنوع و خلاقیت با وسایل دور ریختنی و بازیافتی لذت برده باشید و حتما در منزل با استفاده از ایده های نو، وسایل متنوع و زیبایی تهیه فرمایید. در صورت تمایل به آشنایی با مدل های بیشتر انواع کاردستی و وسایل مختلف تزیینی و دکوری به بخش کاردستی مراجعه فرمایید. موفق باشید.

۳ دیدگاه ها

 1. الهه

  بهمن ۸, ۱۳۹۴ در ۳:۲۶ ب.ظ

  سلام خیلی خوب بود

  پاسخ دادن

 2. ناشناس

  آبان ۹, ۱۳۹۵ در ۷:۱۶ ب.ظ

  همش عالی بود:)

  پاسخ دادن

 3. فاصله گلناری

  اسفند ۲۷, ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۸ ب.ظ

  واقعا خوب بود

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.