دسته ها
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

تزیین سینی حنا برای حنابندان با ایده های جالب و شیک

  • پرستو محمدی
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۶
  • ۰

تزیین سینی حنا یک یاز ایده های جالب و جذاب و عالی برای مراسم حنا بندان و عروسی است که در طرح های مختلف و تزیینات زیبا می توانید در این مطلب مشاهده کنید.

حنابندان از مراسم خاص و زیبای ما ایرانیان است. این جشنها به قدمت دیرینه ما در تمدن آریایی بر می گردد. مجلس حنابندان همیشه با شکوه و سنتهای خاصی در طایفه و اقوام ایرانی بر گزار می گردد  و در هر یک شاهد برگزاری مراسم به نحو خاص و متفاوت هستیم. در کشور هایی مثل هندوستان هم که این مراسم وجود دارد جشنهای حنابندان آنها به نحوی با شکوه و توام با مراسم خاصی بر گزار می شود. تزیینات حنا و ظرف حنابندان که از اجزای اصلی مراسم حنابندان است تزیینات متفاوتی دارد که با توجه به فرهنگ و سلیقه و ایده های هر قومی فرق می کند. از این رو قصد داریم در این مطلب به معرفی ایده های جدید برای تزیین سینی حنا بپردازیم که امیدواریم تماشای آنها برای شما عزیزان جذاب باشند.

تزیین سینی حنا با ایده های شیک

تزیین سینی حنا با ایده های شیک و جدید و جذاب

برای تزیین سینی حنا می توان از وسایل تزیینی مختلف از جمله انواع گل های طبیعی و مصنوعی، روبان، شمع، اکلیل های رنگی، مروارید و دیگر وسایل تزیینی استفاده نمود. همانگونه که می دانید انتخاب این تزیینات کاملا سلیقه ایی است و شما با توجه به وسایلی که در دسترس دارید و یا طرحی که مدنظر دارید می توانید بهترین و زیباترین تزیین را انجام دهید. تصاویر زیر نمونه هایی از تزیین ظرف حنا را با پارچه، روبان و… نشان می دهد که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای تزیین حنا عروس باشند.

تزیین ظرف و سینی حنایندان

ظرف حنا بندان و تزیین ان

تزیین ظرف و سینی حنا به سبک امروزی

تزیین سینی حنابندان ایده های شیک برای تزیین سینی و ظرف حناسینی زیبا برای تزیین حنا و مراسم حنابندان تزیین جذاب و شیک و جدید سینی حنابندان

تزیین حنا برای جشن حنابندان

حال که با روش هایی رای تزیین داخل سینی حنا آشنا شدید، ایده های جدید و متنوعی برای تزیین حنا را نیز معرفی می نماییم که با به کارگیری هر یک از این ایده ها می توانید زیباترین مدل حنا برای جشن حنابندان را داشته باشید. توجه داشته باشید که برای فرم گیری بهتر حنا می توانید در ترکیب آن مقداری چسب چوب نیز استفاده نمایید. بدین صورت می توانید به راحتی با حنا شکل های متنوع و زیبا بسازید و تزیینات دلخواه را انجام دهید.

تزیین حنا به همراه ظرف مخصوص آن تزیین حنا به شکل گل رز

زیباترین تزیینات سینی حنا تزیین سینی حنابندان عروس

تزیینی ظرف حنا با ایده های خلاقانه تزیین حنا جدید و زیبا

انواع طرح تزیین حنابندان تزیین حنای عروس به شکل ماهی

انواع ایده برای تزیین زیبای حنا و ظرف آن تزیین جالب و خلاقانه حنا تزیینات زیبای ظرف و سینی حناتزیین سینی برای جشن حنابندان

تزیین زیبای حنا و ظرف آن

تزیین جالب سینی حنا

ظرف تزیینی برای تزیین حنا و مراسم حنابندان

مدل تزیینات سینی حنا برای عروس و داماد

ایده شیک و جدید و جذاب برای تزیین سینی حناتزیین حنا روی عروسک

انواع تزیینات زیبای مراسم حنابندان تزیینات سینی حنا با گل طبیعی

زیباترین و شیک ترین تزیین برای تزیین حنا و ظرف آن در مراسم حنابندانتزیین داخل سینی حنا با شمع

تزیینات سینی حنادیزاین سینی حنا برای عروس

تزیین سینی حنا زیبا و شیک تزیین جدید و شیک سینی حنا تزیین سینی حنا به سبک جدیدتزیین سینی برای جشن حنابندان عروس

همانگونه که مشاهده نمودید برای تزیین سینی حنا می توان از روش های مختلفی استفاده نمود که انتخاب آنها کاملا سلیقه ایی است و در هر یک شاهد نتیجه ایی متفاوت خواهید بود. ضمن اینکه امیدواریم از مشاهده این تصاویر و ایده ها لذت برده باشید، از شما دوستان هنرمند دعوت می نماییم با کلیک بر روی تزیین حنا با دیگر مدل ها و همچنین آموزش های جدید و جالب مجله آرگا در زمینه تزیینات حنا دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.