دسته ها
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

طرح گلدوزی ساده و زیبا برای گلدوزی بر روی انواع پارچه و لباس

  • پرستو محمدی
  • ۹ تیر ۱۳۹۶
  • ۰

با انواع طرح گلدوزی ساده در این مطلب به همراه تصاویری با ایده های عالی وجذاب که می توانید با آن روی لباس و پوشاک و حتی کیف و کفش تزیینات زیبایی را انجام دهید آشنا شوید.

هنر گلدوزی از اصیل ترین هنرهای ما ایرانیان است که از قدیم همیشه طرفداران خاص خود را دارد. امروزه برای اکثر کارهای روی لباس و پارچه از طرحهای گلدوزی استفاده می شود، که نسبت به قدیم کاربرد آن بیشتر شده است. طرح گلدوزی ساده برای تزیین روی انواع پارچه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا که هیچگاه دمده نشده و همیشه شیک و زیبا و آسان است.

برای آنکه بخواهید لباس خود را تزیین کنید گلدوزی می تواند یک ایده بسیار شیک و زیبا و جذاب باشد. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا مواردی از بهترین نمونه های زیبا از گلدوزی با طرح ساده را برای شما به نمایش بگذاریم تا بتوانید با استفاده از این تصاویر پارچه و لباس خود را تزیین نمایید.

طرح گلدوزی ساده با ایده های جذاب

در فرهنگ ما گلدوزی ساده بیشتر برای روی مانتو و لباس انجام  می گیرد. این طرحها معمولا با طرح گل و برگ می باشد . اکثر تزیینات گلدوزی ساده  می تواند سرمه دوزی و یا طناب دوزی و یا طرحهای مختلف برای گلدوزی باشد که به صورت ساده  برای روی لباس و سایر پارچه ها  استفاده شود. در آموزش گلدوزی شما با انواع طرحهای ساده گلدوزی روی لباس و پارچه آشنا می شوید که نمونه هایی از آن را برای شما در این مطلب گذاشته ایم تا برای شما ایده باشد. برای اینکه بخواهید گلدوزی های متفاوت را برای روی پارچه و لباس به کار ببرید  لازم است تا با طرحهای ساده و پایه اولیه گلدوزی آشنا باشید. ما در این طرح ها سعی داریم تا شما را با انواع ایده طرح گلدوزی ساده آشنا کنیم که برای شما کار راحتتر باشد و بتوانید از این عکسها ایده بگیرید.

عالیترین طرحهای گلدوزی زیبا

طرح گلدوزی زیبا و شکیل

الگوی طرح گلدوزی ساده

مدل و طرح گلدوزی روی مانتو زیبا

الگوهای طرح ساده گلدوزی

طرح منجوق دوزی طرحی ساده از گلدوزی

گلدوزی زیبا و ساده و شیک

طرح ساده و زیبا گلدوزی

طرحهای ساده گلدوزی طرح ساده بری تو پر دوزی

زیباترین طرحهای گلدوزی شیک

طرح ساده گلدوزی روی لباس

 

طرح زیبای گلدوزی طرحهای گلدوزی ساده و شیک

طرح ساده گلدوزی

زیباترین طرحهای ساده گلدوزی

مدل طرح زیبا و ساده گلدوزی

الگوی ساده گلدوزی

مدل گلدوزی ساده و شیک

الگوهای ساده گلدوزی

طرحی زیبا برای گلدوزی

جذاب ترین الگوهای ساده گلدوزی

طرح ساده گلدوزی

الگوی ساده گلدوزی با ایده زیبا

طرح و مدل ساده گلدوزی زیبا

الگوهای زیبا در گلدوزی

مدل طرح گلدوزی شیک و ساده

الگوهای جذاب در گلدوزی

طرح جذاب و ساده گلدوزی

انواع طرحهای ساده گلدوزی برای روی لباس و پارچه

برای روی لباس انواع طرحهای ساده و زیبای گلدوزی است. گلدوزی روی لباس، پارچه و غیره را می توانید روی انواع پارچه ها انجام دهید. این طرحها با توجه به پارچه هایی که انتخاب میکنید متنوع است. می توانید طرحهای زیبایی از انواع گلدوزی را بر روی آنها پیاده کنید. زیبایی گلدوزی در این است که دارای تنوع زیادی است. از انواع مدلهای گلدوزی که بسیار پر کاربرد هم هست. دوختهای ساده و زیبای خامه دوزی، سرمه دوزی و منجوق دوزی که به صورت ساده برای دوخت روی انواع پارچه و لباس استفاده می شود.

 

 

طرح ساده و شیک گلدوزی

الگوی جذاب گلدوزی ساده

زیباترین و جذاب ترین طرحهای ساده گلدوزی با الگوهای شیک

 

 

طرح گلدوزی ساده زیبا

طرحهای ساده و زیبای و متنوع گلدوزی را در این مطلب مشاهده کردید. این طرحها همانطور که گفته شد می تواند برای کسانی که می خواهند با گلدوزی روی لباس و پارچه های رومیزی و کیف و کفش و انواع پارچه آشنا شوند ایده های خوب و عالی باشد تا بتوانند با سلیقه و طرح زیبا مدلهای متنوعی از انواع طرح گلدوزی ساده  را انتخاب کنند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.