دسته ها
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

مدل های کوسن نمدی و آموزش دوخت کوسن با پارچه نمدی

  • پرستو محمدی
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

کوسن نمدی یکی از طرحهای جذاب با پارچه نمدی است که بسیار هم زیبا و ساده می باشد. می توانید این طرحهای عالی و قشنگ به همراه ایده های خلاقانه را در این مطالب به همراه عکس و تصاویری از آن مشاهده کنید.

مدل کوسن نمدی از ایده های جدیدی است که برای مبلمان و تخت خواب استفاده می شود. نمد و تزیینات نمدی از کارهای خلاقانه و به روز محسوب می شوند. می توانید با نمد انواع چیزهایی را بسازید که دوست دارید داشته باشید از جمله کوسن و متکای نمدی برای تختخواب و یا مبلمان منزل که ایده جالب و زیبایی نیز هستند.

آموزش کوسن نمدی زیبا و شیک

کارهای نمدی به خاطر ضخامتی که دارند برای کوسن و موارد اینچنینی مناسب می باشند که دوام بیشتری دارند و دیر به دیر فرسوده و کهنه می شوند. ما در اینجا میخواهیم به شما آموزش یک کوسن که با نمد درست شده را نشان دهیم. مراحل این آموزش با تصویر برای  شما گذاشته شده تا کاملا متوجه جزییات کار شوید.

ابتدا دو مربع از پارچه نمدی به ابعاد هرکدام 40*40 قیچی برش زده و قیچی می کنیم. سپس در روی یک پارچه دیگر از نمد (که می توانید از رنگ دیگر استفاده کنید که برای این کوسن که در تصویر می بینید از یک رنگ استفاده شده) شروع به برش نوارهایی با طول ده سانتی و عرض یک سانتی متر نمایید. و طبق شکل آنها را سوزن میخی بزنید.

مراحل آموزش تصویری کوسن نمدی

در مرحله بعدی نوارهای دیگر را از توی نوارهایی که آنها را با سوزن میخی بست کردید رد کنید تا محکم گردد. به همین ترتیب تمام نوارها را از توی هم رد کرده و با سوزن محکم  می کنید.

تصویر مراحل آموزش یک نوع کوسن با نمد

مراحل دوخت کوسن با نمد

تصویر آموزش کوسن با نمد

بعد از آنکه تمام نوارها را مطابق شکل از هم رد کردید جاهایی را که سوزن میخی زده اید با چرخ خیاطی دوخته وسط آنها را تا کار کاملا محکم و سفت شود.

تصویر دوخت کوسن با نمد زیبا

تزیینات زیبا با نمد

بعد از آنکه تمام  یک سطح مربع نمدی را از نوار پوشانده و محکم کردید. مربع بعدی را برداشته و به پشت کار گذاشته و دور تا دور آن را بدوزید. فقط کمی برای قسمتی که خواستید توی آن را با پنبه و یا پشم شیشه پر کنید نگه داشته و بعد از پرکردن کوسن آن قسمت را هم کوک بزنید.

کوسن نمدی زیبا و شیک

به این ترتیب کوسن نمدی شما آماده است تا از آن برای تزیین مبلمان و تخت خواب خود استفاده کنید.

تصاویر مدلهای جدید و شیک و زیبای کوسن با پارچه نمدی

در ادامه نمونه هایی از انواع مدل کوسن با پارچه نمدی را ملاحظه می فرمایید. که می تواند به شما در دادن ایده های جذاب و عالی و شیک از نمد برای تزیین مبلمان و دیزاین منزل کمک نماید.عالیترین ایده ها برای کوسن نمدی

کوسن نمدی زیبا و جدید

ایده های جالب و جذاب و شیک برای کوسن های نمدی

 

کوسن با طرح برگ انواع شکلها و مدل های کوسن نمدی

کوسن گرد نمدی شیک و جذاب

انواع تصاویر کوسن از پارچه های نمدی

کوسن با طرح گل با پارچه نمدی

کوسنهای رنگی از نمد

کوسن با پارچه های رنگی نمدی

عکس کوسنهای نمدی زیبا

خلاقیت با نمد برای دوخت کوسن

زیباترین انواع کوسنهای نمدی برای تزیین منزل

طرحهای برجسته گل با نمد بر روی کوسن

تزیینات زیبا با کوسن نمدی

طرح گل آفتاب گردان بر روی کوسن

کوسنهای زیبای نمدی

کوسن با پارچه رنگی نمدی با طرح گل

زیباترین انواع کوسن بانمد

طرح برجسته با نمد بر روی کوسن

ما در این مطلب سعی بر این داشتیم تا شما را با انواع ایده های جدید و زیبا و جدید با پارچه نمدی برای کوسن و تزیینات منزل و آموزش کوسن نمدی آشنا کنیم. امیدواریم مطلب ارائه شده توانسته باشد به شما ایده های جذاب و عالی برای تزیین مبلمان منزل بدهد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.