دسته ها
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

بهترین مدل های دکوراسیون پذیرایی کوچک زیبا و دوست داشتنی

  • یلدا محمدی
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
  • ۰

سری جدید تصاویر و مدل های شیک و زیبای چیدمان و دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک را در این بخش مشاهده خواهید نمود و ضمن آشنایی با سبک های جدید دکوراسیون، از ایده های جذاب و متنوع استفاده خواهید نمود.

مجموعه ایی جدید و متنوع از تصاویر و مدل های دکوراسیون پذیرایی کوچک را در این مطلب گرآوری نموده ایم و تلاش داریم شما را با طراحی های جدید دکوراسیون برای اتاق پذیرایی کوچک آشنا کنیم. در ادامه به معرفی ایده هایی متفاوت و زیبا برای دکوراسیون پذیرایی با ابعاد کوچک می پردازیم. تا پایان با این مدل ها و ایده های جدید و شیک همراه ما باشید.

تصاویر جدید دکوراسیون پذیرایی کوچک :

امروزه اکثر خانه ها دارای فضایی کوچک هستند و همه ما در تلاشیم فضای کوچک خانه را به بهترین شکل بچینیم. یکی از موارد مهم در چیدمان اینگونه منازل، به کار بردن اصول مناسب برای دکوراسیون پذیرایی کوچک است. از آنجایی که قرار است علاوه بر اعضا خانواده، همه آشنایان و مهمان ها نیز از اتاق پذیرایی استفاده نمایند، انتخاب دکوراسیون پذیرایی مناسب و ایده آل اهمیت زیادی دارد. اولین و مهم ترین اقدام، انتخاب مبلمان مناسب برای اتاق پذیرایی است. تحت هیچ شرایطی از مبلمان درشت و بزرگ استفاده نکنید. سرویس مبلی با سایز مناسب انتخاب نموده و آن را به بهترین شکل در اتاق پذیرایی بچینید. سعی کنید موفع انتخاب مبلمان علاوه بر سایز و مدل به رنگ هم توجه کنید. هر چه رنگ مبلمان به رنگ دیوارها نزدیک تر باشد، فضای اتاق پذیرایی بزرگ تر به نظر می آید.در تصاویر زیر روش هایی اصولی برای انتخاب مبلمان و نوع چیدمان آنها در اتاق پذیرایی را به بهترین شکل نشان می دهد.

  • zimasafar.gif

دکوراسیون اتاق پذیراییدکوراسیون پذیراییدکوراسیون اتاق پذیراییدکوراسیون اتاق پذیراییدکوراسیون اتاق پذیراییدکوراسیون پذیراییدکوراسیون پذیرایی دکوراسیون پذیراییدکوراسیون اتاق پذیرایی

ترفندهای چیدمان و دکوراسیون پذیرایی کوچک :

برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون پذیرایی با ابعاد کوچک باید به این نکته توجه فرمایید که در طراحی دکوراسیون با فضای کم، استفاده بهینه از فضا و همچنین بزرگتر نشان دادن مکان مورد نظر اهمیت زیادی دارد. برای داشتن دکوراسیون ایده آل و متناسب به همه زوایای اتاق پذیرایی دقت کنید. نوع چیدمان و انتخاب وسایل در این مکان از اهمیت خاصی برخوردار است و از آنجایی که در تلاشید فضا را بزرگتر از اندازه واقعی نشان دهید و از تمام فضای اتاق به شکل بهینه استفاده کنید، از قرار دادن وسایل اضافه و بدون کاربرد در این مکان خودداری کنید و حدالمقدور آنچه را که مورد نیاز است، به بهترین و زیباترین شکل در اتاق پذیرایی قرار دهید. آنچه در ادامه ملاحظه می فرمایید مدل های جدید و شیک دکوراسیون پذیرایی کوچک با رعایت اصول مهم است که از این تصاویر و ایده ها برای دکوراسیون بهتر و مناسب تر می توانید استفاده کنید.

دکوراسیون پذیرایی کوچکدکوراسیون پذیرایی جدیددکوراسیون پذیراییدکوراسیون پذیراییاتاق پذیرایی کوچکدکوراسیون پذیراییاتاق پذیرایی کوچک و جدیداتاق پذیرایی کوچکاتاق پذیرایی کوچکمدل دکوراسیون پذیراییدکوراسیون پذیرایی کوچک

امیدواریم از مشاهده مدل های جدید و زیبای دکوراسیون پذیرایی کوچک لذت برده باشید و ایده های خوبی برای طراحی دکوراسیون مناسب برای اتاق پذیرایی با ابعاد کوچک گرفته باشید. پیشنهاد می کنیم از بقیه مطالب و ایده های چیدمان اتاق پذیرایی در بخش دکوراسیون پذیرایی دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.