دسته ها
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

آموزش نقاشی زرافه و رنگ آمیزی های جالب زرافه برای کودکان

  • ندا خوشرو
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

اغلب کودکان تمایل زیادی به کشیدن نقاشی و رنگ آمیزی های مختلف دارند و علاوه بر این رنگ آمیزی و کشیدن نقاشی یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن کودکان در خانه و مهد کودک است در ادامه آموزش نقاشی زرافه و تصاویری از رنگ آمیزی زرافه را مشاهده خواهید کرد.

زرافه از انواع حیوانات گیاهخوار است که به خاطر گردن باریک و بلندش ظاهری دوست داشتنی و با نمک دارد و به همین دلیل است که اغلب کودکان از تماشا و رنگ آمیزی این حیوان لذت می برند. نقاشی زرافه در انواع طرح های مختلف کشیده می شود که هر کدام از این طرح ها می توانند برای رنگ آمیزی بچه ها بهترین ایده باشند.

آموزش های زیادی برای بالا بردن مهارت کودکان برای کشیدن نقاشی های مختلف وجود دارند این آموزش ها در انواع آموزش نقاشی حیوانات و پرندگان مختلف و … وجود دارند و اگر کودک شما استعداد لازم برای کشیدن انواع نقاشی های مختلف را دارد بهتر است با قرار دادن این آموزش ها مهارت او را در زمینه کشیدن نقاشی بالا ببرید.

رنگ آمیزی زرافه برای بچه ها در مهد کودک

آموزش نقاشی زرافه و انواع رنگ آمیزی های جذاب زرافه برای کودکان دختر و پسر

روش های متفاوتی برای کشیدن نقاشی زرافه وجود دارد و اغلب برای کشیدن نقاشی این حیوان از شکل های هندسی مختلف استفاده می شود. در مطالب قبلی آموزش نقاشی اسب و آموزش نقاشی کفشدوزک را مشاهده کردید در ادامه این مطلب انواع رنگ آمیزی زرافه به همراه آموزش مرحله به مرحله کشیدن نقاشی این حیوان زیبا را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم کودکان عزیز با کمک این آموزش بتوانند به بهترین شکل ممکن زرافه را روی کاغذ نقاشی کنند.

رنگ آمیزی زیبا و شیک زرافه

آموزش کشیدن نقاشی زیبا زرافه با سه روش مختلف

همانطور که ذکر شد شما می توانید از روش های مختلفی برای کشیدن نقاشی زرافه استفاده کنید که در ادامه سه روش مختلف برای کشیدن نقاشی این حیوان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

روش اول

ابتدا همانند شکل خط های اصلی برای کشیدن زرافه روی کاغذ کشیده می شود سپس بدن و پاهای زرافه کامل شده است و بعد از کامل شدن نقاشی با کمک رنگ های مناسب این نقاشی زیبا رنگ آمیزی شده است.

آموزش کشیدن نقاشی زرافه نحوه کشیدن و رنگ آمیزی زرافه مراحل کشیدن زرافه

روش دوم

ابتدا سه دایره روی کاغذ بکشید, یکی از دایره ها برای سر زرافه است و دو دایره چسبیده به یکدیگر برای بدن زرافه می باشد. با کمک خط های شکسته و صاف نیز پاها و پوزه و دم زرافه را بکشید.

آموزش کشیدن زرافه با کمک شکل های هندسی

در مرحله بعدی چشم های زرافه را با کمک چند خط ظریف کامل کنید سپس صورت و پوزه زرافه را با کمک خط های منحنی رسم کنید. گوش زرافه شبیه به برگ است که در کنار شاخ های زرافه باید رسم شود.

نقاشی زیبا زرافه
بعد از کشیدن گوش زرافه نوبت به کشیدن گردن زرافه می رسد.

رنگ آمیزی زرافه برای کودکان دختر و پسر

بعد از کامل شدن بدن زرافه می توانید پاهای او را که مهم ترین بخش از بدن زرافه است بکشید.

کشیدن پاهای زرافه

بعد از کامل شدن بدن زرافه روی بدن این حیوان باید لکه هایی را بکشید و سپس از کودکان بخواهید این نقاشی را با کمک رنگ های مناسب رنگ آمیزی کنند.

رنگ آمیزی زیبا و جالب زرافه

روش سوم

در این روش ابتدا بدن و گردن زرافه کشیده شده است سپس سر زرافه به کمک اشکال هندسی مناسبی کشیده شده است و در پایان بعد از کامل کردن قسمت پایین تنه زرافه این حیوان زیبا با کمک رنگ های مناسب رنگ آمیزی شده است.

آموزش مرحله به مرحله کشیدن نقاشی زرافه برای کودکان

رنگ آمیزی زرافه برای کودکان

برای کشیدن اغلب نقاشی های کودکانه از اشکال هندسی استفاده می شود آموزش کشیدن نقاشی با اشکال هندسی به کودکان راحت تر است و به همین دلیل است که برای کشیدن اغلب نقاشی ها از اشکال هندسی استفاده می شود. در ادامه این مطلب انواع نقاشی زرافه با رنگ آمیزی های جالب و متفاوت را برای کودکان مشاهده خواهید کرد که امیدواریم کودکان عزیز از رنگ آمیزی این حیوان زیبا نهایت لذت را ببرند.

رنگ آمیزی زرافه

نقاشی کودکانه زرافه نقاشی زرافه در باغ وحش

رنگ آمیزی زرافه          نقاشی زرافه زیبا

نقاشی حیوان زرافه برای کودکاننقاشی زیبا زرافه برای کودکان

نقاشی کودکانه زرافه  نقاشی زرافه برای بچه ها

نقاشی حیوان زرافه و بچه اشنقاشی خورشید و زرافه

رنگ آمیزی زرافه برای بچه هارنگ آمیزی های مختلف زرافه

نقاشی بامزه زرافه برای کودکاننقاشی زیبا و جالب زرافه نقاشی کودکانه و زیبا زرافه رنگ آمیزی زرافه برای بچه ها آموزش کشیدن نقاشی زرافه برای کودکان دختر و پسر نقاشی زیبا زرافه نقاشی دوست داشتنی زرافه نقاشی درخت و زرافه نقاشی گل و زرافه   نقاشی جالب زرافه

در این مطلب آموزش نقاشی زرافه به همراه رنگ آمیزی های مختلف از این حیوان زیبا را در اختیار کودکان دختر و پسر قرار دادیم شما می توانید با کمک این مطلب آموزشی کشیدن زرافه را به کودکان به راحتی آموزش دهید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده آموزش و انواع رنگ آمیزی ها به بخش نقاشی مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.