دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

ژست داماد در آتلیه برای ثبت عکس های زیبا و ماندگار

  • ندا خوشرو
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

عکاسی یکی از مهم ترین قسمت ها در هر مراسم عروسی است بنابراین عروس و داماد ها باید بتوانند برای ثبت عکس های زیبا و ماندگار از ژست ها و فیگور های جذاب و متفاوت استفاده کنند, در ادامه تصاویری از انواع ژست داماد را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

روز عروسی یکی از مهم ترین روز ها در زندگی هر فردی است و مسلما برای ثبت این روز به یاد ماندنی عروس و داماد ها ترجیح می دهند عکس ها با ژست های متفاوتی بگیرند. برای گرفتن عکس های زیبای عروسی باید از فیگور مخصوص و ژست داماد و عروس استفاده کنید تا بتوانید عکس هایی متفاوت و جذاب بگیرید. ژست عروس و داماد در انواع شکل های مختلف و متفاوت انجام می شود بنابراین شما در گرفتن فیگور و ژست هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

علاوه بر گرفتن ژست و فیگوری مناسب برای عکس های عروسی باید عکاسی را برای گرفتن عکس انتخاب کنید که از توانایی کافی در این زمینه برخوردار باشد تا بتوانید عکس های حرفه ای و جذابی را از جشن عروسی خود به یادگار داشته باشید.

ژست عروس و داماد

انواع ژست داماد در آتلیه

ژست های مصنوعی برای گرفتن عکس های عروسی ایده مناسبی نیستند زیرا این مدل ژست ها باعث می شوند تا عکس های عروسی شما غیر طبیعی بیفتند. شما می توانید برای عکس های عروسی خود از انواع ژست های ایده آل و مناسب استفاده کنید توجه داشته باشید که لبخند زدن برای گرفتن عکس آتلیه عروس و داماد یکی از انواع ایده های کاربردی است بهتر است شما برای زیباتر شدن عکس هایتان با دهانی کمی باز لبخند بزنید با این کار سن شما کمتر از حد معمول به نظر می رسد و علاوه بر این چهره ای جذاب و متفاوت در عکس هایتان خواهید داشت.

ژست ساده و زیبا داماد

قرار گرفتن دست ها در جایی مناسب یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام گرفتن ژست آتلیه ای عروس و داماد باید مورد توجه قرار گیرد. بهتر است برای داشتن ژست داماد شیک و مناسب دست هایتان را در پشت خود و یا در جیب هایتان قرار دهید تا عکس هایتان حرفه ای و جذاب تر به نظر برسند. همچنین می توانید دست هایتان را در کنار ران پاهایتان به یکدیگر قفل کنید و یا دست ها را روی ران پاهایتان قرار دهید. توجه داشته باشید که در هنگام گرفتن عکس بهتر است دست هایتان را هرگز رها نکنید زیرا با این ژست بی حال به نظر می رسید.

ژست و فیگور داماد

در ادامه انواع ژست های مناسب برای داماد را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که امیدواریم از مشاهده این فیگور و ژست های مناسب نهایت لذت را ببرید.
ژست داماد در آتلیه

عکس آتلیه ای داماد با ژست جذاب

فیگور و ژست مناسب برای داماد

ژست زیبا و شیک داماد

ژست زیبا داماد در آتلیه

ژست عکاسی زیبا و شیک داماد در آتلیه

  عکس داماد

ژست زیبا و متفاوت داماد

ژست آتلیه ای داماد

ژست زیبا و خاص داماد

ژست زیبا داماد در فضای باز

ژست عکس زیبا و جذاب داماد

ژست زیبا و متفاوت داماد

ژست خاص و متفاوت داماد برای گرفتن عکس عروسی

ژست زیبا و جالب داماد

ژست جذاب و شیک داماد

ژست و فیگور متفاوت داماد

ژست شیک داماد برای عکس عروسی

ژست مناسب و متفاوت داماد

عکس آتلیه ای و شیک داماد

ژست آتلیه ای و جذاب داماد

ژست داماد در آتلیه

ژست و فیگور داماد برای فضای باز

عکس جذاب داماد با ژست متفاوت و شیک

ژست آتلیه ای و شیک داماد

عکس آتلیه ای و شیک داماد

ژست متفاوت و جالب داماد

ژست خاص و شیک داماد برای گرفتن عکس

ژست زیبا و شیک داماد

ژست زیبا و متفاوت داماد برای گرفتن عکس

ژست ساده و متفاوت داماد

ژست ساده و شیک داماد

ژست زیبا و جالب داماد

ژست شیک و با کلاس داماد

  ژست متفاوت داماد برای گرفتن عکس عروسی

ژست متفاوت داماد

فیگور و ژست جذاب داماد برای گرفتن عکس در فضای باز

عکس داماد با ژست خاص و جذاب

ژست زیبا داماد

ژست حرفه ای و شیک داماد

عکس های داماد و عروس می توانند یادآور خاطرات شیرین و به یاد ماندنی جشن عروسی باشند بنابراین بهتر است عروس و داماد برای گرفتن عکس هایی زیبا و خاص زیباترین و جذاب ترین فیگور و ژست داماد و عروس را انتخاب نمایند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ژست عکس کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.