دسته ها
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

رنگ موی عسلی شکلاتی و فرمول های ترکیبی آن + عکس

  • ندا خوشرو
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

رنگ موی عسلی شکلاتی از انواع مدل رنگ موهای مناسب برای خانم ها با رنگ پوست های مختلف است و اگر شما به دنبال رنگ مویی شیک و محبوب برای رنگ کردن موهای خود هستید بهتر است این رنگ مو را انتخاب کنید.

رنگ موی عسلی از انواع مدل های رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم ها است این مدل رنگ مو در انواع طیف های رنگی مختلف و جذاب موجود است و برای خانم ها با هر رنگ پوست و سنی می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. در ادامه فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی شکلاتی به همراه مدل هایی از این رنگ موی جذاب و پرطرفدار را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

رنگ موی شکلاتی و رنگ مو عسلی شکلاتی و رنگ موی وانیلی از انواع مدل رنگ موهای محبوب و همه پسند در بین خانم ها هستند و اگر شما تمایل دارید رنگ مویی متفاوت و خاص داشته باشید بهتر است از این مدل رنگ ها برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

دو فرمول ترکیبی رنگ مو عسلی شکلاتی

فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی شکلاتی

رنگ موی عسلی شکلاتی نسبت به سایر طیف های رنگ مو عسلی شاداب و طبیعی تر است. برای رنگ کردن موها به کمک این رنگ مو باید موهایتان را دکلره کنید و به پایه مناسبی برسانید سپس با کمک رنگ های ترکیبی موهایتان را به رنگ عسلی شکلاتی در آورید. در ادامه دو فرمول مختلف برای رنگ مو عسلی شکلاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

رنگ مو عسلی شکلاتی

فرمول اول رنگ مو عسلی شکلاتی 

ابتدا موهایتان را به کمک رنگ موی 000 به پایه شش برسانید سپس موهایتان را بشویید و به طور کامل خشک کنید و با کمک رنگ موهای ترکیبی زیر موهایتان را رنگ کنید.

  • رنگ مو عسلی شماره 7 : 70 میل
  • رنگ موی شکلاتی روشن : 20 میل
  • رنگ موی دودی شماره 7 : 30 میل
  • واریاسیون نقره ای : 10 سانت
  • واریاسیون طلایی : 5 سانت
  • اکسیدن دو درصد : 130 میل
  • مدت زمان مکث رنگ مو : 35 دقیقه

رنگ موی زیبا و جذاب عسلی شکلاتی

فرمول شماه دو رنگ مو عسلی شکلاتی

رنگ مو طلایی شماره شش + رنگ موی عسلی شماره پنج + رنگ مو شکلاتی طبیعی شماره شش + 5 سانت رنگ مو شکلاتی تیره + پایه 7 دکلره

رنگ موی دخترانه عسلی شکلاتی

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

رنگ مو عسلی شکلاتی در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است و شما می توانید برای زیبایی بیشتر این رنگ مو در بین موهایتان از هایلایت مو استفاده کنید. هایلایت مو باعث زیباتر به نظر رسیدن رنگ مو می شود و علاوه بر این باعث می شود تا رنگ موی شما خاص و متفاوت تر به نظر برسد.

رنگ مو جذاب و پرطرفدار عسلی شکلاتی
در ادامه تصاویری از رنگ موی پرطرفدار و متفاوت عسلی شکلاتی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

رنگ مو عسلی شکلاتی تیره   مدل رنگ موی عسلی رنگ مو عسلی    فرمول ترکیبی رنگ موی عسلی شکلاتی رنگ موی زیبا و شیک عسلی شکلاتی

فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی شکلاتی

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی شکلاتی را به همراه مدل هایی از این رنگ مو مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این فرمول های ترکیبی بتوانید رنگ مویی زیبا را برای رنگ کردن موهایتان بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.