دسته ها
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

تزیین شمع با روبان و ایده های جالب و خلاقانه

  • پرستو محمدی
  • ۶ تیر ۱۳۹۶
  • ۰

تزیین شمع با روبان ایده بسیار جالب است. می توانید انواع تزیینات شمع با روبان را در این مطلب ببینید و از ایده های خلاق و عالی و جذاب برای تزیین شمع و کاربرد آن در مراسم خاصی از جمله تولد، عروسی، سفره هفت سین و غیره استفاده کنید.

شمع از مواردی است که در محافل مذهبی و مناسبتهای خاص از جمله مراسم یادبود، مجالس عروسی و نامزدی و بله برون و سفره هفت سین و مراسم شب یلدا به کار برده می شود. شمع حالت معنوی و عرفانی را به مجالس و محافل می دهد از این رو بیشتر مجالس ادبی با تزیین شب و گل مزین است. که می توانید حتی با چیزهای ساده اینگونه محافل را به گونه ای زیبا طراحی و بچینید. تزیین شمع با روبان یکی از مواردی است که برای محافل و مجالس رسمی خود برای مزین نمودن مجلس و دکور طرحی مناسب می باشد. این کار را می توانید با وسایل و روبانهای ساده و شیک انجام دهید.

شمع و روبان

تزیینات شمع با انواع و اقسام موارد و وسایل ساده صورت می گیرد. فقط  کافی است کمی خلاقیت خود را به کار ببندید تا تزیینات زیبایی را برای این گونه طراحی ها و چیدمان با شمع ارائه دهید. در زیر نمونه هایی از تزیین منزل با شمع و روبان را می توانید مشاهده کنید.

تزیین شمع با روبان با تنوعی زیبا

زیباترین شمعها را می توانید به وسیله روبان و یا هر وسیله ساده برای تزیین استفاده کنید. انواع شمع آرایی های زیبا با هر وسیله دیگری هم از جمله مروارید و نگین و یا هر وسیله تزیینی برای شمع می تواند جالب و زیبا فانتزی باشد. تزیینات شمع با روبان همانند تزیین شمع با اکلیل و نگین و مروارید و وسایل تزیینی دیگر می تواند برای شما جالب و دیدنی باشد. در اینجا ما تصاویری زیبا را برای شما ارائه داده ایم که می توانید ایده های خلاق و زیبا را برای تزیین شمع با روبان از آن استفاده کنید.

شمعهای تزیینی و زیبا

تزیین شمع با نگین و پاپیون

شمع با روبان کیسه ای

تزیین شمع مدرن با پاپیون کیسه ای

تزیین شمع با روبان

تزیین شمع با پاپیون ساده و گلهای تزیینی

تزیینات شمع با روبان

تزیین شمع با ایده های خلاقانه و جدید

طرحهای زیبای شمع با روبان

شمع آرایی با روبان و پر طاووس

انواع زیبای شمع

تزیین شمع با روبان نگینی

پاپیون های جذاب و زیبا بر روی شمع

طرح جدید تزیینات شمع فانتزی با روبان

انواع طرحهای زیبا برای تزیین شمع

تزیین شمع با تور و روبان حریر

انواع شمعهای زیبا برای مجالس

ایده شمع آرایی با روبان جدید و زیباشمعهای رنگارنگ با طرحهای قشنگشمع ساده با تزیینی از روبان شیک و قشنگ

شمع زیبا و ساده با تزیینی شیک

تزیینات شمع های رنگی با روبان های تزیینی

بعضی شمعها نیاز به  تزیینات پیچیده و شلوغ ندارد به خاطر طرحهایی که دارد و یا بعضی از شمعها دارای مدلهای مختلف و رنگها و شکلهایی که دارند نیاز کمی به تزیینات شلوغ پیدا میکنند.می توانید از شمع های رنگی و طرح دار استفاده کنید و بعد با روبانهای ساده آنها را تزیین کنید.

شمع زیبا و فانتزی و شیک برای مراسم بله برون

تزیین شمع با روبان و برگ های طبیعی

تزیین شمع شکل دار با روبان و گیاه ساده

شمع زیبا و فانتزی

دیزاین و تزیین شمع با روبان

انواع طرحهای زیبا برای شمع

شمع زیبا

انواع روبانها برای تزیین شمع

انواع روبان برای تزیین شمع

شما می توانید از روبانهای تزیینی برای این کار استفاده کنید. روبانهایی که زیبایی خاصی را به شمعهای ساده می دهند. نیازی نیست شمعهای گران قیمت خریداری کنید. می توانید تزیینات روی شمع تان را با روبانهای رنگارنگ زیباتر تزیین کنید که نیازی به هزینه های هنگفت نیز نباشد.

تزیینات زیبا و جالب برای شمعطرحهای زیبای فانتزی برای شمع

تزیین شمع با مروارید به همراه پاپیون و روبان های زیبا و فانتزی هم یکی از ایده های بسیار جالبی است که در تصاویر نمونه هایی از آنها را مشاهده کردید. شما می توانید با استفاده از این مطلب ایده های عالی و زیبا و جذابی را برای تزیین شمع با روبان و سایر وسایلی مثل مروارید و نگین و تلفیقی از آنها را داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.