دیدن مدل های زیبا و جدید آرایش چشم مدرن همواره به پیش روی با مد روز کمک می کند با دیدن این بیست مدل آرایش چشم شیک میتوانید در آرایش چشم مانند حرفه ای ها عمل کنید .

بیش از بیست مدل عکس آرایش چشم مدرن و شیک که با جدید ترین متد روز دنیا آراسته شده اند را در این مقاله در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بتوانید به همراه آرگا با مد روز پیش بروید و چهره ای جذاب تر و چشمانی فریبنده داشته باشید و همراه دیدن مدل ها با نکات آرایشی آنها نیز آشنا شوید.

مدل های شیک و زیبای آرایش چشم مدرن :

آرایش چشم ها اولین چیزی است که در آرایش صورت دیده میشود در نتیجه برای همه ی خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است و توجه زیادی هم به آن میشود. از این رو ما بهترین مدل های آرایش چشم ۲۰۱۵ را در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید با پیروی از آنها و کمک گرفتن از ایده های آنها در آرایش چشم خود حرفه ای تر عمل کنید و آرایش تان جذاب تر و فریبنده تر شود.
رنگ سایه چشم تان را با رنگ لباستان هماهنگ کنید تا جذابیت بیشتری داسته باشد البته فراموش نکنید که انتخاب رنگ سایه چشم به فرم چشم هایتان و رنگ آنها بستگی دارد و شما نمیتوانید از هر نوع آرایشی که میخواهید استفاده کنید.

نکته ای درباره ی استفاده از خط چشم های رنگی :

در مدل های زیر در کنار سایه چشم از خط چشم های رنگی نیز اسفاده شده که این کار جذابیت خاصی به چشم ها میدهد البته در نظر داشته باشید که خط چشم های رنگس فقط در کنار خط چشم مشکی قشنگ است و استفاده تنها از آنها باعث بی روح شدن چشم ها میشود.

مدل آرایش چشم مدرنمدل های آرایش چشم شیک و جذاب

ست کردن رنگ سایه و رژ لب :

یکی از دلایل زیبایی خاصی که آرایش چشم مدرن و زیبا دارد این است که معمولا رنگ سایه را با رنگ رژ لب ست میکنند دو عکس زیر نمونه ای از ست رنگ سایه و رژ لب است .

ست رنگ سایه و رژ لبست رنگ سایه و رژ لب

آرایش چشم مدرن و زیبا :

مدل های زیبای آرایش چشم مدرن را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

مدل های آرایش چشم جذاب آرایش چشم مدرن آرایش چشم مدرن آرایش چشم مدرن مدل های آرایش چشم شیک و جذاب مدل های آرایش چشم شیک و جذاب مدل های شیک و جذاب آرایش چشم آرایش چشم با سایه آبی آرایش چشم جدید با سایه دودی آرایش چشم جدید با سایه دودی آرایش چشم غلیظ مدل های شیک و جدید آرایش چشم آرایش چشم دخترانه و مدرن

آرایش چشم ساده با خط چشم :

اگر دوست ندارید از سایه های رنگی برای آرایش چشم هایتان استفاده کنید میتوانید از مدل های ساده ی آرایش چشم که فقط از خط چشم استفاده شده اند را انتخاب کنید. فراموش نکنید که آرایش چشم ها بدو ریمل یا مژه مصنوعی بی روح میشود پس حتما از ریمل برای آرایش چشم هایتان استفاده کنید. مدل های آرایش چشم زیر را ببینید.

مدل های شیک و جذاب آرایش چشممدل های آرایش چشم شیک و جذاب

آرایش چشم دخترانهمدل های آرایش چشم شیک و جذاب

امیدواریم از مطالب و عکس های آرایش چشم مدرن لذت برده باشید و نکاتی که در این مقاله بیان شد برایتان مفید واقع شوند. برای مشاهده ی عکس های بیشتری از آرایش چشم جدید کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.