دسته ها
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

تزیین راه پله با گلدان و وسایل ساده

  • پرستو محمدی
  • ۸ مرداد ۱۳۹۶
  • ۰

برای تزیین را پله می توانید از اشیا و وسایل ساده استفاده کنید که برای تهیه آن نیاز به پرداخت هزینه نباشد، را پله ها یکی از مکانهای عمومی در منزل هستند که بیشترین محل آمد و رفت را دارند و می توانید بهترین تزیینات را برای آن فضاها برای راه پله ها با کمترین هزینه داشته باشید.

راه پله یکی از مکانهایی است که بیشترین محل عبور و مرور را دارد بنابراین می توانید برای آن محلها ایده های خلاقانه خود را به کار برید و با وسایل ساده و حتی گلدان آنجا را به شکلی زیبا تزیین کنید. شما برای تزیین راه پله  حتما نیاز نیست که از وسایل گران قیمت استفاده کنید. در این مطلب  تصاویری هست که می توانید از آن ایده گرفته و پلکان و راه پله منزل خود را با حداقل امکانات تزیین کنید.

تصاویری از تزیین راه پله و پلکان منزل خود

برای هر تزیینی به خصوص تزیین راه پله ها و پلکان و محل ورودی  خانه نیاز است که بدانید که چگونه آنجا را طراحی کنید که با دکوراسیون منزل و محل کارتان جور و هماهنگ باشد تا علاوه بر شیکی و زیبایی از دیدن آنجا در هنگام رفت و آمد لذت ببرید. می توانید با استفاده از وسایل دور ریختنی مثل تورهایی که برای پنجره ها استفاده می کنید و یا حریر و یا حتی گلدان و گل و گیاه آنجا را به شکلی جذاب و با شکوه تزیین و طراحی کنید.

گل یکی از مواردی است که می توانید برای آن محلها مانور بدهید. استفاده از گلهای طبیعی و گلدان یکی از مواردی است که می توانید برای تزیین راهرو و راه پله آن را به کار ببرید. در ادامه نمونه هایی از این عکسها را ببینید که برای شما می تواند جالب و ایده آفرین باشد.

ایده های جالب برای تزیین راه پله

انواع تزیینات راه پله

انواع طرحهای زیبا برای تزیین راه پله منزل خود

دنیای تزیینات منزل برای پلکان و راه پله ها

رویایی ترین راه پله ها با تزیینات زیبا گلهای طبیعی در تزیین راه پله و پلکان

گلها و توپهای تزیینی نیز می تواند در هر محلی که بیشترین رفت و آمد را در منزل و یا محل کارتان دارد، استفاده شود. برای هرچه جلوه دار کردن این تزیینات می توانید از اشیا براق و توپکهای رنگی و روبانها و حریرهای رنگارنگ و براق نیز در تزیین راه پله استفاده کنید.

دنیای مد تزیینات منزل زیبا و شیک

استفاده از حلقه هایی که با نخهای کیسه های نایلونی و یا الیاف پشمی هستند نیز این گونه تزیینات را هرچه زیباتر و شیک تر می نماید.

عکس و تزیینات راه پله برای منزل و محل کار خود

گیاهان چون طبیعی هستند نمایی زیبا و شکیلی به دکوراسیون و فضای محل زندگیتان می دهند میتوانید از انواع گلهای رنگی با رنگهای سفید و صورتی و قرمز که شکوه آن را بیشتر می کند استفاده کنید. گلهای طبیعی به خاطر رنگ و بویی که دارند طراوت و شادابی خاصی نیز به محل زندگیتان می دهند. برای تزیین و زیبایی راه پله ها و پلکان منزل خود و یا محل کارتان بهتر این است تا از گلهای طبیعی و یا گلدانهای تزیینی با گل طبیعی استفاده شود که جلوه آن را بیشتر کند. می توانید از وسایل دیگر نیز برای تزیین راه پله و پلکان منزل خود نیز استفاده کنید.

تزیین راه پله ها با گلهای طبیعی

تزیینات راه پله و پلکان با وسایل ساده

بعضی از افراد دوست دارند که پلکان و محل ورودی منزلشان را وسایل بسیار ساده تر تزیین کنند، که این کار امکانپذیر است . شما می توانید با اشیا و وسایل ساده  مثل کاغذ کادو های رنگی و مقواهای رنگی و یا اشیایی مثل سنگ و سایر اشیاء این کار را بکنید. گاهی یک وسیله ساده نمای زیبای راه پله و پلکان خانه شما را دو چندان می کند. کاغذهای رنگی می تواند بسیار پر کاربردی تر باشد زیرا که ارزانتر و دارای تنوع بیشتری است. می توانید از چیز های رنگی دیگر نظیر شرشره های رنگی  و یا توپهای اکلیلی نیز برای این کار استفاده کنید، یا حتی می توانید راه پله های خانه خود را برای تزیین نقاشی رنگ کرده و تزیین نمایید.

ایده های خلاقانه برای تزیین راه پله و پلکان

تزیین راه پله با کاغذ رنگی

تزیین و سنگ فرش راه پله

استفاده ا زموکتهای پلاستیکی طرحدار برای تزیین کردن راه پله

دنیای زیبای تزیین منزل و دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی زیبا برای خانهحروف انگلیسی تزیین شده بر روی پلکان تنوع و دنیای مد تزیینات داخلی خانه طرحهای زیبایی از تزیین را پله ها د رخانه

تزیین ساده راه پله با گلدانعکسهای تزیینات داخلی خانه

انواع تزیین و سنگ فرش برای پله ها

نمونه هایی از تزیین راه پله و پلکانهای محل رفت و آمد را مشاهده نمودید، که با کاغذهای رنگی و یا کاغذ پارکرهای زیبا طراحی شده است. چنانچه هنر و مهارت طراحی و نقاشی خوبی داشته باشید می توانید از طرحهای سنتی و یا تذهیب نیز برای دکوراسیون داخلی و فضاهای داخلی خود استفاده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.