انتخاب نمای ساختمان مدرن و شیک برای همه ما، خصوصا طراحان دکوراسیون و افرادی که دستی در ساخت و ساز دارند با اهمیت و قابل توجه است. در ادامه با مشاهده سری جدید تصاویر نمای خارجی ساختمان همراهمان باشید و از این مدل ها و ایده ها نهایت استفاده را ببرید.

استفاده از نمای ساختمان مدرن و شیک یکی از ایده های زیبا و جالب است که علاوه بر ایجاد فضایی مناسب و ایده آل در محیط پیرامون، بر ارزش ساختمان افزوده و باعث می شود تمام کسانی که در آن مکان ساکن هستند به گونه ایی احساس رضایت داشته باشند و از فضای ایجاد شده لذت ببرند. در ادامه چند نمونه زیبا و جدید از انواع نمای ساختمان را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این تصاویر می تواند ایده مناسبی برای ساختمان شما باشد. تا پایان همراه ما باشید.

تصاویر جدید نمای ساختمان مدرن و شیک :

مجموعه ایی که پیش رو دارید مربوط به تصاویر و مدل های زیبای نمای ساختمان مدرن است که اغلب توسط طراحان بزرگ دکوراسیون طراحی و اجرا شده اند. نمای بیرونی ساختمان جلوه خاصی به ساختمان می بخشد و اغلب بر اساس تمایلات و سلیقه شخصی انتخاب و اجرا می شود. در ادامه ضمن معرفی انواع نمای ساختمان ، تصاویر زیبا و مدل های شیک و جدید نمای بیرونی چند ساختمان مدرن را مشاهده می فرمایید.

نمای ساختماننمای ساختماننمای ساختماننمای ساختماننمای ساختماننمای ساختمان

انواع نماهای ساختمان:

نمای سنگی : که برای فراهم آوردن این نما اغلب از سنگ های طبیعی و همچنین انواع سنگ مصنوعی استفاده می شود که هر یک جلوه خاصی به نمای بیرونی ساختمان می بخشند.

نمای ساختماننمای ساختمان مدرن

نمای آجر : نماهای آجری تنوع و ثبات رنگ زیادی دارن و باعث زیبایی بیشتر ساختمان می شوند. علاوه بر این، نمای اجری نقش عایق حرارتی و برودتی را در ساختمان ایفا می کند.

نمای ساختمان جدیدنمای ساختمان

نمای سرامیک : این نوع نما به دلیل قیمت مناسب و همچنین وزن کمتر نسبت به انواع سنگ از جایگاه خوبی برخوردار شده است، اما به این دلیل که بازتاب نور زیادی دارد برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب نمی باشد.

نمای خارجی ساختمان

نمای کامبوزیتی : امروزه از کامبوزیت ها جهت زیباسازی نمای ساختمان مدرن وشیک استفاده می شود و به دلیل سهولت در مونتاژ، سبک بودن و همچنین تعمیر و نگهداری راحت کاربردهای فراوانی در زیباسازی منزل دارد.

نمای ساختمان مدرننمای ساختمان

نمای بایرامیکس : بایرامیکس نوعی پوشش تزیینی است که کاربردهای زیادی در نمای خارجی و داخلی منزل دارد، علاوه بر این نکته بایرامیکس مزایای زیادی از جمله تنوع رنگ زیبا، قابلیت شستشو، انعطاف پذیری و کاربرد آسان دارد که البته با وجود مزایای زیاد، با فرهنگ و سلیقه ایرانی همخوانی ندارد.

نمای ساختماننمای ساختمان

نمای ساختمان شیشه ای: این نوع نمای ساختمان زیبایی خاص و جلوه زیبایی برای ساختمان به همراه دارد و از نماهای مدرن و زیبا محسوب می شود اما به دلیل ضخامت کم و مقاومت حرارتی اندک مشکلاتی را برای اهالی ساختمان به وجود آورده است. اما همچنان طرفدارها خاص خود را دارد.

نمای ساختماننمای ساختمان

تصاویر نمای خارجی آپارتمان و برج:

با ایده ها و تصاویر زیبای انواع نمای بیرونی ساختمان آشنا شدید، در ادامه نیز چند نمونه جدید و مدرن نمای آپارتمان و برج را مشاهده می فرمایید که هر یک میتواند ایده مناسب و جذابی برای شما باشد.

نمای ساختمان مدرننمای ساختماننمای ساختماننمای ساختماننمای ساختمان

امیدواریم از مشاهده مدل های نمای ساختمان مدرن لذت برده باشید و با استفاده از این تصاویر و ایده ها بهترین و مناسب ترین نمای بیرونی ساختمان را انتخاب فرمایید. پیشنهاد می کنیم از سایر مدل ها و تصاویر در بخش دکوراسیون دیدن فرمایید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.