انتخاب نوع آرایش موی عروس یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که عروس خانم ها باید با توجه به راهنمایی های آرایشگر و فرم صورتشان آن را انتخاب کنند برای راحتی در این امر ما بیش از بیست نمونه عکس زیبا از آرایش موی مدرن عروس برایتان آورده ایم تا به راحتی انتخاب کنید.

آرایش موی عروس در جذابیت چهره و ظاهر کلی عروس نقش بسیاری دارد و همه ی عروس خانم هایی که دوست دارند در جشن خود به بهترین نحو میکاپ شود به دنبال مدل های زیبا و جذاب شینیون عروس میگردند تا مدرن ترین مدل روی مو هایشان اجرا شود ما در این مقاله جدید ترین مدل های آرایش مو عروس را برایتان درنظر گرفته ایم.

تصاویر جدیدترین مدل های آرایش موی عروس مدرن و شیک :

از آنجایی که مدل های شینیون عروس هر روزه جدید و جدیدتر میشوند لازم است که همواره در عکس های جدید به دنبال مدرن ترین مدل آرایش موی عروس باشید. قطعا برای همه ی عروس خانم ها مهم است که آرایش مو و میکاپ صورتشان مدرن و شیک باشد از این رو ما بیش از بیست عکس از جدید ترین و به روز ترین مدل های شینیون مو عروس را در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید از آنها ایده بگیرید و بهترین مدل ها را انتخاب کنید.

مدل شینیون عروس با تور :

بعضی از آریشگران برا شینیون های جمع از تور های مخصوصی استفاده میکنند تا مو ها منظم تر به نظر برسند و برای مدت بیشتری آرایش موی عروس ثابت و بدون تغییر بماند. در مدل های زیر برای آرایش موی عروس از تور استفاده شده است.
برای انتخاب رنگ مو نیز میتوانید از عکس های زیر کمک بگیرید.

مدرن ترین آرایش مو عروسآرایش موی عروسشینیون عروسشینیون عروسشینیون مو عروسمدل های زیبای آرایش مو عروس به رنگ قهوه ایشینیون موی عروسشینیون عروس 94مدل شینون عروس 2015

شینیون موی عروس با استفاده از بافت مو حصیری و بافت مو ساده :

به تازگی استفاده از بافت مو جدید در آرایش مو استفاده میشود به دو عکس زیر توجه کنید تا دو نمونه از کاربرد بافت مو را در آرایش مو مشاهده کنید.

شینیون عروسآرایش مو عروس اروپایی

مدل شینیون گل عروس :

در مدل های زیر مدل های زیبای شینیون گل را مشاهده خواهید کرد این شینیون جذابیت خاصی به مو های عروس میبخشد.

آرایش موی عروسآرایش موی عروس

   مدل های جذاب و ساده آرایش موی عروس :

مدل شینون عروس 2015 مدل آرایش مو شیک عروس مدل آرایش مو شیک عروس آرایش موی شیک و زیبا عروس آرایش موی زیبا و جذاب عروسشینیون عروسآرایش موی عروس

 مدل های جذاب شینیون باز عروس :

از آنجایی که برخی از عروس خانم ها مدل موی ساده و باز را به مو های جمع ترجیح میدهند ماچند نمونه از شینیون باز عروس برایتان آورده ایم به عکس های زیر توجه کنید.

شینیون باز عروسشینیون باز عروسشینیون باز عروس

با مدل های شیک و زیبای آرایش موی عروس آشنا شدید و مددل شینیون های جمع و باز را مشاهده کردید امیدواریم عکس های این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند. برای مشاهده ی عکس های بیشتری از شینیون عروس جدید کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.