تست روانشناسی جالب از روی میوه ی مورد علاقه افراد هیجان انگیز است . از میان میوه های سیب ، گلابی ، موز ، هلو ، پرتقال ، آناناس ، انگور سیاه و گیلاس بیشتر به خوردن کدامشان تمایل و علاقه دارید ؟

تست روانشناسی جالب و هیجان انگیز میوه در میان انواع تست های روانشناسی دیگر بسیار جذاب و کاملا روانشناختی می باشد . رموز شخصیتی هر فرد با توجه به علاقه اش نسبت به میوه ای خاص آشکار می شود و شما می توانید پی به شخصیت خود و دوستان و اطرافیان خود آگاه شوید.

تست روانشناسی جالب میوه مورد علاقه :

با تست روانشناسی جالب میوه می توان گفت هر فردی چه خصوصیاتی را داراست. به طور معمول هر شخصی میوه ای را از سایر میوه های دیگر بیشتر دوست و به آن علاقه دارد . شما کدام میوه را بیشتر دوست دارید و به خوردن آن علاقه دارید ؟ سیب ، گلابی ، پرتقال ، موز ، هلو ، گیلاس ، انگور سیاه یا آناناس ؟!

تست روانشناسی جالب میوه

◊ سیب :

این افراد، انسان هایی افراطی ،بدون انگیزه قبلی و آنی تصمیم گیری می کنند، رک گو ، عاشق مسافرت ، رهبر گروه ، علاقه به زندگی و قابل ستایش دیگران هستند.

◊ گلابی :

این افراد، انسان هایی عجول ، بی طاقت ، عدم ثبات در انجام کارها،  زود هیجان زده می شوند، موفق در انجام کارها ، اهل نگه داشتن دوست برای خود نمی باشند.

◊ پرتقال :

این افراد ، انسان هایی صبور و پر تحمل و طاقت ، دارای اراده ی قوی ، انجام آهسته کارهای خود ولی بادقت ، قابل اعتماد ، خجالتی ، انتخاب شریک زندگی خود با تمام احساسات قلبی ، و از هرگونه مشاجره و بحث دوری می کنند.

◊ موز :

این افراد، انسان هایی مهربان و با محبت ، خونگرم ، دلسوز ، ملایم ، عدم اعتماد به نفس در بیشتر اوقات، در وجودشان حس ترس وجود دارد ، سوء استفاده ی دیگران از اخلاق خوب آن ، همسر خود را تحت هر شرایطی می پرستند و رابطه ی آنان با اطرافیان متعادل می باشد.

◊ هلو :

این افراد ، انسان هایی جذاب ، پر حرف ، رک گو ، رفتار دوستانه ، اهل بخشش و اشتباهات دیگران را زود می بخشند و فراموش می کنند ، در رفاقت ارزش زیادی قائلند ، دارای روحیه استقلال طلبی ، بلند پرواز ، فعال ، زرنگ ، صادق ، وفادار ، احساساتی ، کمال طلب و همه ی خواسته ها و امیال خود را برای دیگران بروز نمی دهند.

◊ گیلاس :

این افراد، انسان هایی دارای ذهن خلاق ، همیشه دست به کارهای خلاقانه و جدید می زنند ، صادق ، وفادار، شریک خوبی برای زندگی مشترک ، برای آن ها ابراز احساسات کاری سخت و دشوار می باشد ، خانه را محل امن و پناهگاه می دانند.

◊ انگور سیاه :

این افراد، انسان هایی مودی ، زود عصبی می شوند اما خیلی زود عصبانیتشان فروکش می کند، لذت بردن از زیبایی ، محبوب در میان اطرافیان ، سخاوتمند و بخشنده ، خون گرم ، میل و اشتیاق به زندگی کردن، شریک زندگی خود را با پیشنهادات خود هیجان زده می کنند.

◊ آناناس :

این افراد، انسان هایی سرع و چابک هستند ، دارای قدرت تصمیم گیری بالا و سریع ، در ریسک و تغییرات شغلی بسیار نترس و شجاع ،  دارای اعتماد به نفس ، صادق ، درستکار ، به ندرت اسیر احساسات می شوند.

امیدواریم با انجام این تست روانشناسی جالب  که از  روی میوه ی مورد علاقه می باشد نهایت استفاده ، لذت و شادی را برده باشید.و به درستی این تست در مورد رموز شخصیتی هر فرد با توجه به میوه مورد علاقه اش پی برده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.