رنگ موهای زنانه دارای تنوع زیادی هستند و شما می توانید با کمک این رنگ موهای متنوع تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید, در ادامه این مطلب ۲ فرمول ترکیبی رنگ موی کاکائویی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم.

رنگ موی کاکائویی از انواع رنگ موهای زیبا و جذاب است که شما می توانید با کمک این رنگ مو زیبایی و جذابیت موهای خود را چند برابر کنید. رنگ مو را اگر به درستی انتخاب کنید چهره شما جوان و شاداب تر از همیشه به نظر می رسد.

رنگ مو کاکائویی و رنگ موی نسکافه ای و رنگ موی قهوه ای از انواع رنگ موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند که این رنگ موها در انواع فرمول های ترکیبی مختلف موجود هستند.

فرمول ترکیبی رنگ مو کاکائویی متوسط

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی کاکائویی

رنگ مو کاکائویی را می توانید با ترکیب رنگ موهای مختلف بدست آورید این رنگ مو مانند بقیه رنگ موها دارای رنگ های روشن و تیره هستند. در ادامه این مطلب ۲ فرمول ترکیبی رنگ موهای کاکائویی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ مو ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

رنگ مو کاکائویی تیره و متوسط

رنگ مو کاکائویی متوسط

  • رنگ موی ویلا شماره ۶.۰ : ۶۰ میل
  • رنگ موی ویلا شماره ۶.۵ : ۴۰ میل ( این رنگ بلوند خرمایی تیره است )
  • اکسیدان شماره ۲ : ۱۵۰ میل

فرمول های ترکیی رنگ موی زیبا کاکائویی

رنگ مو کاکائویی روشن

  • رنگ موی ویلا شماره ۸ : ۶۰ میل
  • رنگ موی ویلا شماره ۷.۵ : ۳۰ میل ( این رنگ بلوند خرمایی متوسط است )
  • رنگ موی شماره ۱۱.۰s : به اندازه ۱۵ میل ( این رنگ بلوند پلاتینه سفید صدفی روشن است)
  • اکسیدان شماره ۲ : ۱۶۰ میل

رنگ موی کاکائویی تیره

عکس های رنگ موهای کاکائویی

خانم ها با بالا رفتن سن و برای ایجاد تنوع در چهره خود از رنگ موها برای رنگ کردن موهایشان استفاده می کنند. رنگ موها به دو دسته رنگ موی گیاهی و رنگ موی شیمیایی تقسیم می شوند که رنگ موهای شیمیایی دارای تنوع بیشتری هستند و این رنگ موها اگر به صورت مداوم استفاده شوند به موهای شما آسیب می رسانند. رنگ موهای گیاهی و طبیعی از انواع رنگ موهایی هستند که هیچگونه آسیبی به موهای شما نمی رسانند ولی مشکل بزرگ این رنگ موها این است که دارای تنوع نمی باشند.
در ادامه این مطلب انواع مدل های رنگ موی کاکائویی روشن و متوسط و تیره را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده این رنگ موها نهایت لذت را ببرید.

حتما بخوانید:  ترکیب رنگ موی صدفی و عکس های انواع رنگ موهای صدفی

رنگ مو کاکائویی نسکافه ای تیره

رنگ مو کاکائویی نسکافه ای

رنگ مو کاکائویی زیبا رنگ موی دارچینی کاکائویی

رنگ موی دارچینی کاکائویی

رنگ موی قرمز کاکائویی

رنگ موی قرمز کاکائویی

رنگ موی زیبا و جذاب کاکائویی رنگ موی زیبا و جذاب قهوه ای کاکائویی

رنگ موی قهوه ای کاکائویی

فرمول های رنگ مو زیبا کاکائویی     فرمول های ترکیبی رنگ مو جذاب کاکائویی   رنگ مو روشن کاکائویی

رنگ موی روشن کاکائویی

رنگ موی قهوه ای کاکائویی

فرمول های ترکیب رنگ موی کاکائویی را در این مطلب مشاهده کردید شما می توانید با کمک این فرمول های ترکیبی موهایتان را به رنگ کاکائویی دلخواهتان در آورید. توجه داشته باشید که قبل از رنگ کردن موهایتان با هر رنگ مویی بهتر است از مطابقت و همخوانی رنگ مو با رنگ پوست خود مطمئن شوید زیرا اگر رنگ موی انتخابی تان به رنگ پوست شما نیاید چهره تان نامطلوب به نظر می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.