امروزه لباس عروس با برش ها و یقه های متفاوتی طراحی می شوند در این مطلب قصد داریم تا تصاویری از انواع مدل لباس عروس یقه قایقی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

یکی از مهم ترین اقدام ها برای عروسی انتخاب لباس عروس است. لباس عروس تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت ظاهر عروس ها دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب لباس عروس توجه لازم را به خرج دهید. مدل لباس عروس یقه قایقی از انواع مدل لباس عروس هایی است که دارای طرح های متنوع و زیبایی می باشد و شما می توانید با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود طرح زیبایی از این مدل لباس عروس را انتخاب کنید.

مدل و یقه لباس عروس تاثیر زیادی در زیباتر به نظر رسیدن اندام شما دارد و بهتر است خانم ها در جشن عروسی خود لباس عروسی را پوشیدن انتخاب کنند که عیب های اندام آن ها با کمک لباس عروس پوشیده شود.

لباس عروس دامن پفی

انواع مدل لباس عروس یقه قایقی برای اندام های مختلف

لباس عروس های یقه قایقی در انواع طرح های لباس عروس پف دار و لباس عروس مدل ماهی و …. طراحی می شود که این مدل لباس عروس ها هر کدام برای اندام های خاصی مناسب هستند. در ادامه انواع مدل های لباس عروس یقه قایقی با طرح های زیبا و متنوع مد سال را مشاهده خواهید کرد.

مدل لباس عروس یقه قایقی

مدل لباس عروس های یقه قایقی آستین دار

یقه این مدل لباس عروس ها به شکل قایقی است که دو شانه را به هم وصل کرده است در برخی از این مدل لباس عروس ها قسمت جلو و پشت لباس عروس توسط بند نازکی که روی شانه ها است به یکدیگر وصل شده اند. مدل لباس عروس یقه قایقی برای افرادی که می خواهند قسمت سینه آن ها پوشیده باشد می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. لباس عروس ها با یقه قایقی همچنین دارای طرح های آستین دار نیز هستند که این مدل لباس عروس های آستین دار برای افرادی که تمایل دارند در جشن عروسی شان پوشیده تر به نظر برسند می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

لباس عروس یقه قایقی بسته مدل لباس عروس آستین دار

لباس عروس با یقه قایقی

انواع مدل های لباس عروس جدیدترین مدل های لباس عروس

لباس عروس زیبای یقه قایقی آستین سه ربع

مدل های لباس عروس زیبا و شیک لباس عروس یقه قایقی آستین دار

مدل لباس عروس آستین دار یقه قایقی

لباس عروس لباس عروس یقه قایقی زیبا و جدید

لباس عروس های یقه قایقی با طرح های شیک و زیبا

علاوه بر طرح و برش لباس عروس مدل یقه لباس عروس نیز می تواند در زیبایی لباس عروس تاثیر گذار باشد. لباس عروس ها با یقه قایقی در انواع مدل یقه قایقی باز و یقه قایقی بسته طراحی می شوند که شما می توانید مدل و طرح این نوع لباس عروس ها را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.

   انواع مدل های لباس عروس آستین سه ربع انواع مدل های لباس عروس دنباله دار

مدل لباس عروس دنباله دار یقه قایقی

لباس عروس زیبا و شیک لباس عروس یقه قایقی

لباس عروس یقه قایقی زیبا و شیک

طرح های زیبا و متفاوت لباس عروس مدل های زیبا و متنوع لباس عروس

مدل لباس عروس زیبا و شیک یقه قایقی

لباس عروس یقه قایقی با طرح های شیک و زیبا انواع مدل های لباس عروس

انواع مدل های لباس عروس با یقه قایقی

مدل لباس عروس زیبا و جدید مدل لباس عروس دامن ماهی

یکی از بزرگترین دغدغه ها برای عروس ها انتخاب لباس عروس مناسب برای جشن عروسی است اگر طرح و مدل لباس عروس شما متناسب با فرم اندام تان باشد می توانید جذاب تر از همیشه در مجلس عروسی خود به نظر برسید. در این مطلب انواع مدل لباس عروس یقه قایقی با طرح های شیک و جذاب مد سال مشاهده کردید که امیدواریم این مدل لباس عروس ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس عروس با طرح و یقه زیبایی را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید.

یک دیدگاه

  1. خانوم جون

    بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۳ ب.ظ

    مدلاتون خیییلی قشنگن

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.