رنگ موهای زنانه انواع مختلفی دارند که رنگ موی کاپوچینو یکی از این مدل رنگ موها است که دارای فرمول های ترکیبی مختلفی است, در ادامه دو فرمول ترکیبی رنگ مو کاپوچینو را مشاهده خواهید کرد.

تنوع رنگ موهای شیمیایی بسیار زیاد است و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و رنگ طبیعی موهایتان از رنگ موی مناسبی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. رنگ موی کاپوچینو و رنگ موی نسکافه ای و رنگ موی بیسکویتی از انواع رنگ موهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها هستند و شما می توانید با کمک این رنگ موها تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید.

رنگ مو می تواند در جوان و جذاب به نظر رسیدن چهره شما تاثیرگذار باشد. رنگ موهای زنانه به دو گروه رنگ موی شیمیایی و رنگ موی گیاهی تقسیم می شوند که اگر شما ترجیح می دهید آسیب کمتری به موهایتان وارد شود بهتر است که از رنگ موهای طبیعی و گیاهی برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

فرمول های رنگ مو کاپوچینو

۲ فرمول ترکیبی رنگ موی کاپوچینو

رنگ مو کاپوچینو از انواع رنگ موهای ترکیبی است که این رنگ مو زیبا و جذاب می باشد و شما می توانید برای تنوع در رنگ موهای خود به کمک این رنگ موی خوشرنگ و متفاوت موهای خود را رنگ بزنید.

  • فرمول اول

رنگ موی شماره ۸.۱ بلوند دودی روشن + رنگ موی شماره ۸.۳ بلوند طلایی روشن + رنگ موی ۸.۸ بلوند بژ روشن + اکسیدان شماره ۲ به اندازه رنگ + واریاسیون بنفش به اندازه سه بند انگشت + پایه ۱۰ دکلره

*** توجه داشته باشید که از رنگ موهای ذکر شده برای ترکیب رنگ موی کاپوچینو باید به میزان یکسان استفاده کنید و همچنین این ترکیب رنگ برای رنگ موی پادینا است.

رنگ موی کاپوچینو زیبا

  • فرمول دوم

رنگ موی شماره ۸.۹۰ به اندازه ۱/۲ تیوپ + رنگ موی شماره ۵.۹۰ به اندازه ۱/۴ تیوپ + رنگ موی شماره ۷.۸ به اندازه ۱۰ سانت + رنگ موی شماره ۷.۳ به اندازه ۱/۴ تیوپ + اکسیدان ۶ درصد + پایه ۸ دکلره

رنگ مو زیبا کاپوچینو

عکس رنگ موهای کاپوچینو

دنیای رنگ موها دنیای تنوع و جذابیت است و امروزه تنوع زیاد در ترکیب رنگ موها ممکن است کار انتخاب رنگ موی مناسب را برای خانم ها کمی دشوار کند که در این صورت بهتر است خانم ها با توجه به تن رنگ پوست خود رنگ مو را انتخاب کنند تا رنگ مو به خوبی با چهره آن ها مطابقت و همخوانی لازم را داشته باشد.
در ادامه تصاویری از انواع مدل های رنگ موی کاپوچینو را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موهای متفاوت مورد توجه شما همراهان عزیزان قرار بگیرند.

  انواع رنگ مو کاپوچینو زیبا مدل های رنگ موی کاپوچینو فرمول رنگ موی کاپوچینو + تصاویر   ترکیب های رنگ مو کاپوچینو رنگ موی زنانه کاپوچینو رنگ مو کاپوچینو تیره رنگ مو کاپوچینو ترکیبی رنگ مو جدید کاپوچینو رنگ مو زیبا و متفاوت کاپوچینو فرمول های ترکیبی رنگ مو کاپوچینو

انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو کاپوچینو را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این رنگ موها بتوانید تغییر و تنوع متفاوتی را در رنگ موهای خود بوجود آورید. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف می توانید به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.