مانتو از انواع لباس هایی که روزانه مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد؛ در ادامه این مطلب انواع مدل مانتو ۲۰۱۷ با طرح های شیک و زیبا را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

با شروع هر سال جدید مانتو ها با مدل های جدید و متنوعی مد می شوند که هر کدام از این مانتو ها برای مکان های خاصی مناسب هستند. با نزدیک شدن به سال ۲۰۱۷ نیز انواع طرح های متنوع و زیبا مدل مانتو ۲۰۱۷ از سوی طراحان مد طراحی شده اند که اگر شما می خواهید مانتو به روز و شیکی بپوشید بهتر است این مدل مانتو ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو دخترانه و زنانه دارای طرح های مجلسی و اسپرت و اداری هستند که هر خانمی می تواند با توجه به نیاز خود یکی از این مدل مانتو ها را برای پوشیدن انتخاب نماید.

مدل های مانتو در سال 2017

مدل مانتو ۲۰۱۷ زنانه و دخترانه با طرح های زیبا و جدید

 مدل مانتو های زنانه و دخترانه طرح های متنوع و شیکی دارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود و مکانی که قرار است مانتو را بپوشید طرح و رنگ مانتو را انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از جدیدترین انواع مدل مانتو سال ۲۰۱۷ زنانه و دخترانه با طرح های مجلسی و اسپرت را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مدل مانتو 2017 با طرح های مجلسی و متنوع

مدل های مانتو مجلسی ۲۰۱۷ بسیار شیک

مدل مانتو مجلسی از انواع مانتو ها با طرح های مجلسی و زیبا است که خانم ها می توانند از این مدل مانتو ها در مجالس و مهمانی های مختلف رسمی و غیر رسمی استفاده کنند. مانتو های مجلسی ۲۰۱۷ دارای برش های شیک و تن پوش عالی و یقه های زیبایی هستند و این مدل مانتو ها همچنین دارای مدل های متنوعی می باشند و برای خانم ها با اندام های مختلف طراحی شده اند.
اغلب خانم ها تمایل دارند که از مانتو های مجلسی با رنگ های روشن در مجالس و مهمانی های مختلف استفاده کنند که انتخاب رنگ مانتو مجلسی به اندام شما بستگی دارد اگر دارای اندام لاغری هستید مانتو های مجلسی با رنگ های روشن می توانند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند و اگر دارای اندام درشت و توپری هستید بهتر است از مانتوی مجلسی ۲۰۱۷ با رنگ های تیره در مهمانی های مختلف استفاده نمایید تا شیک پوش و خوش اندام تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های مانتو با طرح مجلسی

مدل مانتو سفید مجلسی دخترانه  مانتو مجلسی

 

مدل مانتو مجلسی ۲۰۱۷ مدل های مانتو مجلسی

مدل مانتو زیبا و متفاوت سال ۲۰۱۷ جدیدترین مدل های مانتو مجلسی

مانتو ۲۰۱۷ با طرح های مجلسی

مانتو 2017 با طرح های شیک و زیبا

مدل مانتوی ۲۰۱۷ مدل مانتو 2017 طرح دار

انواع مدل های مانتوی ۲۰۱۷

مدل مانتو 2017 زنانه با طرح های متنوع و جدید مانتو مجلسی 2017

جدیدترین مدل مانتو های  ۲۰۱۷

مدل های مانتو مجلسی زیبا و شیک

مدل مانتو ۲۰۱۷ شیک و جذاب مدل مانتو مشکی 2017

مدل مانتو مشکی ۲۰۱۷

مدل مانتو سفید 2017

مدل مانتو زنانه سفید ۲۰۱۷ مانتو مجلسی 2017

مدل های مانتو مجلسی زنانه ۲۰۱۷

مدل مانتو مشکی

مدل مانتو مشکلی مجلسی شیک و زیبامدل های مانتو مشکی 2017

مدل مانتو دخترانه ۲۰۱۷

مدل مانتو کوتاه

مدل مانتو مجلسی سال ۲۰۱۷

مانتو 2017 طرح دار و زیبا

مدل مانتو طرح دار ۲۰۱۷

مدل مانتو 2017 با جدیدترین طرح های مد سال

مدل مانتو ایرانی ۲۰۱۷ مانتو 2017

مدل جدید مانتو ۲۰۱۷

مانتو 2017 مجلسی

انواع مدل های مانتو ۲۰۱۷ اسپرت شیک و زیبا

مانتو از انواع لباس های پرکاربردی است که خانم ها روزانه از آن استفاده می کنند مانتو ها طرح های مختلفی دارند که مدل مانتو اسپرت یکی از طرح های پرطرفدار مانتو است و شما می توانید از این مانتو ها برای مکان های مختلف استفاده کنید. مانتو های اسپرت در سال ۲۰۱۷ در انواع مدل های ساده و طرح دار دوخته می شوند که انتخاب هر یک از این طرح ها به اندام و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. برای اینکه شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید بهتر است مانتو اسپرت ۲۰۱۷ را با مدل شلوار و کفش اسپرت بپوشید.

مدل مانتو اسپرت 2017

مدل مانتو دخترانه ۲۰۱۷مانتو اسپرت

مدل مانتو اسپرت ۲۰۱۷

مدل مانتو زنانه با طرح های مختلف

مدل مانتو ۲۰۱۷ اسپرت و سادهمانتو مجلسی با طرح های شیک و زیبا

مدل مانتو های ۲۰۱۷ زیبا و شیک اسپرت

مدل مانتو بلند 2017 مدل مانتو 2017 اسپرت با طرح های زیبا و متنوع

انواع مدل مانتو با طرح اسپرت

مانتو 2017 با طرح های شیک و زیبا مدل های مانتو مجلسی

مدل مانتو مشکی و ساده سال ۲۰۱۷

مانتو اسپرت 2017 با طرح های زیبا

در این مطلب با انواع طرح های اسپرت و مجلسی مدل مانتو ۲۰۱۷ آشنا شدید که امیدواریم این مدل مانتو ها مورد پسند شما خانم های عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها به مدل مانتو دلخواه و ایده آل خود دست یابید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.