ایده هایی متفاوت و دوست داشتنی برای ساخت کاردستی با پارچه به همراه مدل های زیبای این سبک کاردستی که میتوانید به راحتی و با کمترین هزینه در منزل بسازید. در ادامه این مدل های زیبا و ایده های جدید را مشاهده فرمایید.

ساخت کاردستی با پارچه به دلیل فراوانی انواع پارچه و راحتی ساخت طرفدارهای زیادی دارد. با کمک کمی خلاقیت و ابتکار کاردستی های زیبا و جالبی با انواع پارچه میتوان تهیه کرد که در ادامه تصمیم داریم شما را با مدل های جدید و زیبای این سبک کاردستی آشنا کنیم. با مشاهده این مدل های زیبا و جذاب تا پایان همراه ما باشید.

طرح های متنوع کاردستی با پارچه های مختلف:

کاردستی با پارچه طرح های زیبا و جالب دارد و میتوانید علاوه بر کاردستی برای کودکان، انواع وسایل تزیینی و دکوری را برای منزل با کمک تکه پارچه هایی که دارید تهیه کنید. در ادامه چند مدل کاردستی جدید و زیبا را مشاهده می فرمایید که با تکه های پارچه، چسب و وسایل ریز برای تزیین کاردستی ساخته شده اند و کاربردی های زیادی در منزل دارند و هریک میتوانند ایده خوب و مناسبی برای ساخت کاردستی شما باشند.

کاردستی جدید با پارچهکاردستی با پارچهکاردستی جدید با پارچهکاردستی جدیدکاردستی خلاقانهکاردستی خلاقانه

ساخت کاردستی جدید با پارچه لی:

یکی از کارهایی که این روزها رایج شده و استفاده های زیادی نیز دارد، استفاده از پارچه شلوار لی های قدیمی و  کهنه است که با استفاده از آنها میتوان وسایل مختلفی تهیه نمود. تصاویر زیر مربوط به کاردستی ها و وسایلی است که با پارچه های لی تهیه شده اند.

کاردستی خلاقانهکاردستی با پارچهکاردستی خلاقانهکاردستی جدیدکاردستی خلاقانهکاردستی خلاقانه

ساخت کاردستی با پارچه نمدی:

پارچه های نمدی جزء پارچه های زیبا و پرکاربرد هستند که اغلب برای ساخت عروسک های مختلف و کارهای تزیینی از آنها استفاده می شود.  کاردستی هایی که مشاهده می فرمایید ایده های جالب و جدیدی برای استفاده کاربردی از پارچه های نمدی است.

کاردستی با پارچهساخت کاردستی جدیدکاردستی جدیدکاردستی خلاقانهکاردستی خلاقانهکاردستی جدیدساخت کاردستی جدید

مدل های جدید و زیبای کاردستی با پارچه های مختلف را مشاهده نمودید، امیدوارم ایده های خوب و مناسبی برای ساخت این سبک کاردستی ها گرفته باشید و از این طرح های زیبا نهایت استفاده را ببرید. برای مشاهده آموزش ساخت کاردستی های متنوع و انواع وسایل تزیینی به بخش کاردستی مراجعه فرمایید. موفق باشید.

یک دیدگاه

  1. بازارچه

    دی ۲۹, ۱۳۹۴ در ۹:۴۳ ب.ظ

    خیلی عالی بود…سایتتون حرف نداره…ممنون آرگا

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.