دسته ها
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

آموزش طراحی ناخن جدید و جالب برای انواع ناخن ها

  • ندا خوشرو
  • ۱۱ دی ۱۳۹۵
  • ۰

اغلب خانم ها تمایل زیادی به طراحی ناخن های خود دارند در این مطلب آموزش طراحی ناخن به صورت مرحله به مرحله و تصویری را اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم.

طراحی ناخن نیازمند ابتکار و مهارت است اگر شما به تازگی تصمیم گرفته اید که در زمینه طراحی ناخن مهارت کافی را بدست آورید می توانید با مشاهده انواع مطالب آموزش طراحی ناخن و تمرین و تکرار فراوان مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید.

دنیای طراحی ناخن دنیای متنوع و جذابی است که بهتر است شما قبل از طراحی کردن ناخن های خود اطلاعات و مهارت کافی را بدست آورید تا بتوانید با کمک زیباترین مدل ها ناخن هایتان را طراحی کنید.

طراحی ناخن با مدل های متنوع و جدید

آموزش طراحی ناخن به صورت مرحله به مرحله

اکثر خانم ها تصور می کنند که برای داشتن ناخن ها با طراحی شیک و جذاب باید هزینه زیادی را متحل شوند در حالیکه این تصور کاملا غلط است و شما می توانید با تمرین انواع مدل های طراحی ناخن در منزل مهارت کافی را برای طراحی کردن ناخن هایتان کسب کنید. در ادامه آموزش طراحی ناخن به صورت مرحله به مرحله را مشاهده خواهید کرد.

طراحی ناخن

آموزش تصویری طراحی ناخن با مدل های مختلف برای افراد مبتدی

برای ایجاد کردن طرح های زیبا روی ناخن های خود می توانید از انواع ایده های مختلف طراحی ناخن با تور و طراحی ناخن با نگین و طراحی ناخن با چسب نواری استفاده کنید. اگر در مراحل اولیه کار طراحی ناخن ها هستید بهتر است برای دیزان ناخن های خود ابتدا از انواع مدل های طراحی ناخن ساده استفاده کنید و پس از کسب مهارت های اولیه در زمینه دیزاین ناخن از انواع مدل های پیچیده و سخت تر برای طراحی کردن ناخن های خود استفاده کنید.

طراحی ناخن شیک و جدید آموزش مرحله به مرحله طراحی ناخن

انواع مدل های طراحی ناخن
برای طراحی ناخن ها ابتدا باید قلم لاک را به اندازه کافی به لاک ناخن آغشته کنید و سپس لاک را به صورت منظم روی ناخن های خود پخش کنید توجه داشته باشید که برای طراحی ناخن ها باید قلم لاک را از سمت راست به چپ و سپس از سمت بالا به سمت پایین بکشید.
پوشش پایه لاک ممکن است وقت شما را بگیرد ولی بهتر است که همیشه برای طراحی ناخن های خود از یک لایه پوشش پایه استفاده کنید تا ماندگاری لاک روی ناخن هایتان بیشتر باشد.
بهتر است بعد از اینکه کار طراحی ناخن شما به پایان رسید با کمک برس های آرایشی قدیمی و یا گوش پاک کن اطراف ناخن های خود را تمیز کنید و دست هایتان را بعد از دیزاین ناخن هایتان زیر آب سرد بگیرید تا لاک روی سطح ناخن های شما زودتر خشک شود.

آموزش دیزاین ناخن مدل های جدید طراحی ناخن مدل های ساده طراحی ناخن آموزش طراحی ناخن برای افراد مبتدی طراحی ناخن جدید
اگر شما تمایل دارید که طراحی ناخن هایتان منحصر به فرد و زیباتر باشد بهتر است از انواع لاک های براق و اکلیلی برای طراحی ناخن های خود استفاده کنید با استفاده از این لاک ها طراحی ناخن شما هر چقدر هم که ساده باشد جذاب و متفاوت تر از همیشه به نظر می رسد.

  انواع مدل های دیزاین ناخن انواع طرح های زیبا و شیک ناخن آموزش طراحی ناخن با مدل های شیک و زیبا   آموزش طراحی ناخن جدید   آموزش طراحی ناخن تصویری و مرحله به مرحلهطراحی ناخن شیک و زیبا   آموزش طراحی ناخن به صورت مرحله به مرحله مدل های زیبا دیزاین ناخن آموزش طراحی ناخن برای کودکان مدل طراحی ناخن شیک و ساده   مدل های متنوع و جدید طراحی ناخن آموزش طراحی ناخن با انواع مدل های ساده و شیک طراحی ناخن شیک طراح های زیبا و متنوع دیزاین ناخن طراحی ناخن با انواع طرح های شیک و متنوع طراحی ناخن با طرح های متنوع و زیبا مدل های زیبا و متفاوت طراحی ناخن    آموزش طراحی ناخن با طرح های مختلف و جدید

در این مطلب آموزش طراحی ناخن به صورت مرحله به مرحله و تصویری را مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید ناخن هایتان را برای مجالس و مهمانی های مختلف به زیبایی در منزل دیزاین کنید. برای مشاهده انواع مدل های جدید و زیبا دیزاین ناخن می توانید در صورت تمایل به بخش طراحی ناخن مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.