انتخاب طرح و مدل لباس عروس که با اندام مطابقت و همخوانی داشته باشد یکی از دشوارترین کارها برای عروس خانم ها است, در ادامه این مطلب انواع مدل لباس عروس برای افراد چاق را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

همه خانم ها تمایل دارند در جشن عروسی شان خوش اندام به نظر برسند اگر شما دارای اندام درشت و چاقی هستید بهتر است با انتخاب مدل لباس عروس برای افراد چاق لباس زیبا و متفاوتی را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید.

مدل برش و یقه لباس عروس می تواند در زیبایی و جذابیت اندام شما تاثیرگذار باشد لباس عروس هایی را برای پوشیدن انتخاب کنید که عیب های موجود در اندام شما را به خوبی بپوشاند و شما را خوش تیپ و زیباتر نشان دهد.

مدل های جدید لباس عروس

انواع مدل لباس عروس برای افراد چاق با طرح های زیبا و متفاوت

لباس عروس ها طرح های شیک و متنوعی دارند بهتر است قبل از انتخاب مدل لباس عروس به فرم اندام و قد خود توجه کنید سپس از بین طرح های متنوع لباس عروس مدلی زیبا و جذاب را که با فرم اندام و ویژگی های ظاهری شما مطابقت دارد انتخاب کنید. تصاویری از انواع مدل لباس عروس برای افراد چاق را در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل لباس عرس آستین دار

مدل های لباس عروس برای آدم های چاق با طرح بلند

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها با اندام چاق انتخاب لباس عروسی زیبا و جذاب است اگر اندام شما چاق است می توانید با انتخاب مدل لباس عروسی مناسب اندام خود را لاغرتر نشان دهید. بعضی از خانمهای چاق دارای سرشانه ها و بازوهای چاق و درشت هستند که مدل لباس عروس دکلته برای این دسته از خانم ها مناسب نمی باشد و بهتر است از لباس عروس های آستین کوتاه و یا آستین حلقه ای در مجلس عروسی خود استفاده نمایند.

لباس عروس شیک و زیبا برای افراد چاق مدل لباس عروس دنباله دار

مدل لباس عروس آستین دار برای عروس خانم های چاق

لباس عروس شیک

مدل لباس عروس برای خانم ها با اندام چاق
اگر بالاتنه چاقی دارید و تمایل دارید که بالا تنه شما ظریف و لاغرتر به نظر برسد بهتر است از مدل لباس عروس های با نیم تنه تنگ و گن شکل و لباس عروس هایی که از قسمت کمر پف دار هستند استفاده کنید.
اغلب خانم های چاق قسمت پایین تنه بدنشان بزرگ است که برای خانم ها با این فرم اندام لباس عروس هایی که از قسمت سینه گشاد می شوند و دارای دامن پف دار هستند می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل های زیبا و شیک لباس عروس مدل های لباس عروس

مدل لباس عروس یقه باز

لباس عروس با طرح بلند مدل لباس عروس بلند دنباله دار

مدل لباس عروس با طرح بلند برای افراد چاق

لباس عروس دکلته

جدیدترین مدل های لباس عروس

طرح های زیبا لباس عروس برای خانمهای چاق

مدل لباس عروس دکلته برای خانم های چاق

مدل لباس عروس با یقه هفت

مدل لباس عروس جدید و زیبا

مدل لباس عروس برای افراد چاق با طرح های متنوع مدل های جدید لباس عروس

طرح های زیبا و شیک لباس عروس

مدل های لباس عروس زیبا لباس عروسبا دامن پفی برای خانم های چاق

مدل لباس عروس با دامن پف دار

لباس عروس

لباس عروس بلند

مدل لباس عروس برای افراد چاق جدید و زیبا

جدیدترین مدل های لباس عروس با طراحی شیک

لباس عروس زیبا و شیک دنباله دار

مدل لباس عروس دنباله دار

مدل لباس عروس با طرح های شیک و متفاوت

مدل های لباس عروس کوتاه برای افراد چاق

لباس عروس کوتاه از انواع مدل لباس عروس هایی است که در ایران کمتر استفاده می شود این مدل لباس عروس ها برای خانم ها با اندام چاق نیز طراحی می شوند و دارای طرح های زیبا و متفاوتی هستند. لباس عروس های کوتاه که بلندی قد آن ها تا پایین زانو است برای خانم های چاق می تواند انتخاب مناسبی باشد بهتر است خانم ها با اندام چاق از لباس عروس های خیلی کوتاه استفاده نکنند. اگر شما تمایل دارید در لباس عروسی تان بدرخشید و قدتان از حد معمول بلندتر به نظر برسد بهتر است لباس عروس های کوتاه و بلند را با کفش های پاشنه بلند بپوشید.

مدل لباس عروس کوتاه   مدل لباس عروس برای افراد چاق با طرح کوتاه

لباس عروس کوتاه

لباس عروس کوتاه با طرح ساده مدل های لباس عروس با طرح کوتاه

مدل های لباس عروس با طرح کوتاه

لباس عروس کوتاه با طرح جذاب

اگر لباس عروس را بر اساس فرم اندام خود انتخاب کنید زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید. در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل های لباس عروس برای افراد چاق با طرح های زیبا و متفاوت آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این مدل ها بتوانید به لباس عروس ایده آل و مورد نظر خود دست یابید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.