کفش پاشنه بلند از انواع کفش های مورد پرطرفدار و محبوب در بین خانم های ایرانی است؛ در ادامه این مطلب انواع مدل های زیبا و جدید کفش زنانه و دخترانه پاشنه کوتاه را مشاهده خواهید کرد.

پا قلب دوم انسان ها است از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل کفش مورد نظر و دلخواه خود حساسیت لازم را به خرج دهید. اغلب خانم ها به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند که در این صورت بهتر است از مدل های کفش پاشنه کوتاه با پاشنه های استاندارد استفاده کنند.

کفش های زنانه و دخترانه در انواع طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود انواع کفش های اسپرت و کفش مجلسی و کفش پاشنه دار و … را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

کفش پاشنه بلند زیبا و جدید

مدل کفش پاشنه کوتاه با طرح های زیبا و شیک

کفش های پاشنه کوتاه طرح ها و رنگ های زیبایی دارند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مکان ها و مجالس مختلف بپوشید؛ در ادامه تصاویری از جدیدترین مدل های کفش پاشنه کوتاه زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مدل کفش دخترانه پاشنه کوتاه

انواع مدل کفش های پاشنه کوتاه زنانه جدید

کفش های پاشنه دار زنانه برای پیاده روی های طولانی مناسب نیستند و بهتر است شما از این مدل کفش ها بیشتر در مجالس و مهمانی های مختلف استفاده کنید. کفش های پاشنه دار خانم ها را زیبا و خوش اندام نشان می دهند ولی پوشیدن آن ها در مدت زمان های طولانی باعث آسیب رسیدن به پاهای شما می شود. کفش های پاشنه دار در انواع مدل های کفش پاشنه بلند و پاشنه کوتاه موجود هستند و کفش های پاشنه کوتاه نسبت به کفش ها با پاشنه های بلند راحت تر هستند بنابراین اگر شما تمایل دارید اغلب از کفش های پاشنه دار استفاده کنید این مدل کفش ها می توانند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل های زیبا و شیک کفش زنانه

کفش زنانه پاشنه کوتاه با طرح های شیک و متفاوت

مدل کفش زیبا و جدید پاشنه کوتاه

کفش مجلسی مدل های زیبا و شیک کفش زنانه

مدل های زیبا و شیک کفش زنانه پاشنه کوتاه

مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه

مدل های کفش پاشنه کوتاه

کفش های پاشنه کوتاه دارای طرح های مجلسی نیز هستند و شما می توانید از این مدل کفش ها در مجالس مختلف استفاده کنید. کفش های پاشنه کوتاه مجلسی اغلب با نگین های تزیین کننده و پاپیون و گل های تزیینی کفش به زیبایی تزیین می شوند.

مدل های زیبا و جدید کفش زنانه پاشنه کوتاه کفش مجلسی پاشنه کوتاه

مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه

مدل کفش مجلسی   مدل کفش پاشنه کوتاه زیبا

کفش های پاشنه کوتاه مجلسی

مدل کفش مجلسی مدل های زیبا و شیک کفش مجلسی

انواع مدل های زیبا و جدید کفش مجلسی زنانه

کفش زنانه پاشنه کوتاه کفش پاشنه کوتاه زنانه با جدیدترین طرح های مد سال

مدل کفش مجلسی زنانه

کفش زنانه پاشنه کوتاه با طرح های زیبا و متفاوت کفش مجلسی پاشنه کوتاه با طرح های شیک و جذاب

مدل های زیبا و متنوع کفش زنانه

مدل های زیبا و شیک کفش زنانه

مدل کفش های پاشنه کوتاه دخترانه با جدیدترین طرح های مد سال

دختران جوان به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند اگر شما تمایل دارید از کفش های پاشنه دار در محیط های بیرون استفاده کنید بهتر است از کفش های پاشنه دار لژ دار استفاده کنید زیرا این مدل کفش ها راحت تر هستند و آسیبی به پاهای شما وارد نمی کنند. کفش های پاشنه کوتاه دخترانه در انواع طرح های کفش مجلسی دخترانه نیز موجود هستند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مجالس مختلف با لباس مجلسی های زیبا بپوشید اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی های شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است کیف و کفش مجلسی تان را باهم ست کنید.

 

کفش دخترانه پاشنه کوتاه مدل های زیبا و شیک کفش پاشنه کوتاه

مدل کفش پاشنه کوتاه دخترانه

کفش تابستانی پاشنه کوتاه کفش مخمل زنانه پاشنه کوتاه

مدل های کفش مخمل دخترانه

مدل کفش مخمل مشکی دخترانهمدل های ساده و شیک کفش زنانه پاشنه کوتاه

مدل کفش لژ دار مجلسی دخترانه

مدل های کفش دخترانه پاشنه کوتاه مدل کفش ساده و پاشنه کوتاه

مدل کفش جلوباز دخترانه

کفش دخترانه پاشنه کوتاه با جدیدترین طرح های مد سال کفش های پاشنه کوتاه زنانه و دخترانه

در این مطلب انواع مدل کفش پاشنه کوتاه با طرح های زیبا و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید کفش مناسبی را برای خود انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل کفش زنانه کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.