مهم نیست سایز مو هایتان چه اندازه ای باشد و یا رنگ مو یتان, رنگ اصلی موهایتان است و یا دارای رنگ هستند مهم این است که بتوانید مو هایتان را به خوبی آرایش کنید برای اینکار مدل های این مقاله به شما کمک زیادی خواهند کرد.

مهم نیست که سایز مو هایتان چقدر است و یا چه رنگی هستند موهایتان پر پشت است یا مقدار آن کم است مهم این است که بتوانید مو هایتان را به زیبا ترین حالت ممکن بیارای برای این کار شما نیاز دارید عکس های مختلفی از مدل آرایش موی ۹۴ را مشاهده کنید تا انواع مدل های جذاب و زیبا آشنا شوید.

جدید ترین مدل های آرایش موی ۹۴ :

آشنایی با مدل های شیک و جذاب آرایش موی ۹۴ برای همه ی خانم های باسلیقه و مد گرا ضروری است. مادر این مقاله بیش از بیست مدل آرایش موی زیبا و جذاب از جدید ترین مدل هی سال را برایتان آرده ایم . اگر موهای کوتاه دارید باید به دنبال آرایش موی کوتاه باشید و اگر مو هایتان بلند است میتوانید مو هایتان را با مدل شینیون های موی بلند بیارایید.
با این تصاویر به شما ثابت خواهد شد که برای یک آرایش موی زیبا حتما نیازی نیست مو هایتان بلند باشد و یا خیلی پرپشت باشد. مدل های زیادی هستند که برای مو های کم و کوتاه مناسب اند و مو ها را پر تر از چیزی که هستند نشان میدهند. در بعضی از مدل های آرایش موی جدید از مد ای شیک و جدید بافت مو نیز استفاده میشود که میتوانید در تصاویر زیر نمونه هایی از این بافت مو ها را مشاهده کنید.

آرایش موی مجلسی و زیبا :

برای بعضی از جشن ها بهتر است مدل مو هایتان رسمی تر باشد مدل های زیر نمونه های از شینیون زیبا و جذاب است که رسمی تربه نظر میرسند بعضی از این مدل ها با مو های کوتاه و بلند نیز آراسته میشوند. چند مدل زیبا و جذاب از آرایش موی ۹۴ را در زیر میبینید

آرایش موی 94

آرایش مو زیبا و شیک

آرایش موی 94مدل های جذاب آرایش مو 94آرایش مو های شیک و جدید

شینیون موی باز مخصوص موهای بلند و متوسط :

این مدل ها با بیگودی یا بابلیس و دستگاه های برقی دیگر آرایش شده اند شماهم میتوانید مو هایتان را با این روش ها آرایش کنید .

شینیون بازآرایش موی 94مدل شینیون باز

شینیون ساده و جذاب دخترانه :

مدل های زیر به سادگی آراسته شده اند این مدل ها با مو های کوتاه و متوسط آرایش شده اند

آرایش موی جدید و زیباآرایش موی ساده

مدل موی جمع آرایش موی 94آرایش موی ساده و دخترانه

شینیون به شکل گل زیبا و جالب :

آرایش مو

مدل موی ساده و جذابمدل های آرایش زیبای مو

آرایش موی جدید و زیبا

مدل های زیبا و جذاب آرایش موی ۹۴ به روش مدرن و شیک :

آرایش موی زیبا و جذاب 94آرایش موی زیبا و شیک

با مدل های زیبا و جذاب آرایش موی ۹۴ آشنا شدید امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان واقع شده باشند. در صورت تمایل برای مشاهده ی عکس های بیشتر آرایش موی جدید و مدرن کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.