روشی آسان و کاربردی برای دوخت دم کنی آشپزخانه را در این مطلب مشاهده نمایید و با استفاده از این آموزش و به کارگیری مقداری پارچه و پشم شیشه دم کنی جدید و زیبایی برای خود بدوزید.

دم کنی یکی از اجزا اصلی سرویس آشپزخانه است که اغلب بانوان با استعداد و هنرمند سعی می کنند اقدام به دوخت آن نموده و از هنر خود نهایت استفاده را ببرند. دوخت دم کنی بسیار ساده و آسان است و مطمئنا با صرف اندکی زمان می توانید آن را انجام دهید و صاحب دم کنی های زیبا و جدید شوید. در ادامه همراه م ا باشید و از آموزشی جدید در این رابطه دیدن فرمایید.

آموزش تصویری دوخت دم کنی ساده برای آشپزخانه :

یکی از آموزش های جالب و دیدنی که اغلب بانوان علاقه مند به یادگیری آن هستند، آموزش دوخت دم کنی با پارچه های اضافه می باشد که کاربردهای فراوانی در آشپزخانه و به هنگام پخت و پز دارد. یکی از روش های ساده برای دوختن دم کنی و دیگز اجزا سرویس آشپزخانه از جمله دستگیره ها استفاده از پارچه و پشم شیشه است. بدین منظور و برای تهیه دم کنی، درب قابلمه را روی تکه پارچه ایی قرار داده و اطراف آن را خط بکشید.

آموزش دوخت دم کنی

حال پارچه را برش بزنید. توجه داشته باشید که از این پارچه دایره ایی شکل دو عدد برای پشت و روی کار نیاز دارید، همچنین نیازمند پشم شیشه ایی هستید که آن را نیز به اندازه درب قابلمه برش زده اید.

مدل دوخت انواع دم کنی

پارچه ها را روی هم قرار دهید و پشم شیشه را لای آنها بگذارید و سپس آنها را به هم بدوزید. حال برای زیبایی بیشتر دم کنی می توانید نوارهایی با پارچه ایی به رنگ دیگر برش زده و آن را روی دم کنی به شکل دلخواه متصل نمایید.

آموزش دوخت دم کنی آشپزخانه

دوخت ساده دم کنی

در این مرحله به سراغ پارچه های اضافه رفته و به اندازه دور تا دور دایره پارچه باریکی را برش زده و آن را به لبه های کار با سوزن ته گرد متصل نمایید.

مراحل دوختن دم کنی

حال تکه ایی را که به تازگی به دم کنی متصل کرده اید با چرخ خیاطی بدوزید.

دوختن دم کنی برای قابلمهدم کنی ساده و زیبا

شما دوستان گرامی برای راحتی بیشتر می توانید از کش در دوخت این مدل دم کنی استفاده نمایید و آن را به گونه ایی بدوزید که اتصال مناسبی با درب قابلمه داشته باشد. تصویر زیر نمونه تکمیل شده دم کنی را نشان می دهد که می تواند راهنمای مناسبی برای دوختن دم کنی شما و همچنین استفاده در سرویس آشپزخانه عروس باشد.

مدل دم کنی آشپزخانه جدید و زیبا

امیدواریم آموزش ارائه شده در زمینه دوخت دم کنی برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از این آموزش زیبا اقدام به دوخت انواع دم کنی با طرح های متنوع و جالب نمایید. از شما دوستان علاقه مند به این هنر دعوت می نماییم با کلیک بر روی آموزش خیاطی از دیگر آموزش های جالب و جدید در زمینه خیاطی دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.