مجموعه ایی از تصاویر انواع مدل ساعت ایستاده جدید و شیک و زیباترین مدل های ساعت دیواری سلطنتی و مدرن از جنس چوب، برنز، استیل و… را در این مطلب مشاهده نمایید با الگوبرداری از این عکس ها، زیباترین ساعت ایستاده را برای منزل تان انتخاب نمایید.

انواع مدل ساعت ایستاده که به ساعت های زمینی و کمدی نیز معروف اند، حدود پنج یا شش سالی می شود که وارد بازار ایران شده اند و از بدو ورود جای مخصوصی در دیزاین منازل ایرانی یافته اند. انواع مدل های ساعت ایستاده اغلب بر اساس دکوراسیون داخلی انتخاب و تهیه می گردند. در صورتی که شما نیز قصد خرید این مدل ساعت ها را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و ضمن مشاهده جدیدترین مدل های ساعت ایستاده با معیارهایی برای داشتن بهترین انتخاب آشنا شوید.

تصاویر انواع مدل ساعت ایستاده و پاندول دار جدید و شیک :

ساعت های ایستاده با جنس های مختلف وارد بازار شده اند و شما با توجه به نیاز خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همانطور که می دانید انواع مدل ساعت ایستاده همچون مدل های ساعت دیواری دارای تنوع بالایی از لحاظ مدل، رنگ و جنس می باشند. اگر سری به فروشگاه های مختلف بزنید، متوجه خواهید شد که این ساعت های ایستاده از جنس چوب، استیل، فایبر گلاس و… در رنگ های مختلف تهیه شده اند که برای منازلی با دکوراسیون های متفاوت طراحی شده اند. ساده ترین نوع ساعت های ایستاده که به ساعت کمدی نیز معروفند اغلب از جنس چوب و با رنگ قهوه ای به فروش می رسند که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده می فرمایید.

مدل ساعت ایستاده چوبی مدل ساعت ایستاده جدید ساعت ایستاده سلطنتی مدل جدید ساعت ایستاده پاندول دارساعت ایستاده پاندول دار مدل های ساعت ایستاده زیبا ساعت ایستاده کمدی

مدل ساعت ایستاده سلطنتی :

انواع مختلف ساعت ایستاده سلطنتی را می توان برای منازلی با دکوراسیون داخلی کلاسیک مورد استفاده قرار داد، این مدل ساعت ها اغلب از جنس چوب و یا فایبرگلاس با روکش های مختلف می باشند و زیبایی بی نظیری به فضای منزل می بخشند. عکس های زیر جدیدترین مدل های ساعت ایستاده سلطنتی را نشان می دهند که با توجه به طراحی منزل می توانید یک از این مدل های زیبا را انتخاب نمایید. و در کنار سایر دکوری های زیبا و شیک منزل آنها را مورد استفاده قرار دهید.

حتما بخوانید:  مدل گلدان رومیزی و ایده هایی برای چیدمان گلدان روی میزهای مختلف

ساعت ایستاده چوبیساعت ایستاده سلطنتیمدل ساعت کمدی ایستاده ساعت ایستاده جدید و زیبا ساعت ایستاده پاندول دار مدل ساعت پاندول دار ساعت های ایستاده جدید و شیکمدل جدید ساعت ایستاده

اگر از طرفداران دکوراسیون مدرن هستید و ترجیح می دهید فضایی مدرن و به روز در منزل ایجاد نمایید، پیشنهاد می کنیم از جدیدترین مدل های ساعت ایستاده که دارای طراحی مدرن و خاصی می باشند استفاده نمایید. این نوع ساعت های زیبا و شیک همچون انواع مدل ساعت دیواری فانتزی می توانند زینت بخش منزل شما می باشند و با استفاده از آنها به فضای و طراحی ایده آل خود دست یابید.

مدل ساعت ایستاده جدیدمدل زیبای ساعت ایستادهمدل ساده ساعت ایستادهمدل ساعت ایستاده جدید و شیکساعت ایستاده جدید و زیباساعت ایستاده مدرن و لوکسساعت ایستاده طلایی شیکساعت ایستاده زیبا و جدید

عکس های انواع مدل ساعت ایستاده جدید و شیک را ملاحظه نمودید، امیدواریم این تصاویر مورد توجه شما دوستان واقع شده باشند و از این طریق بتوانید ساعت ایستاده دلخواه و ایده آل خود را انتخاب نمایید. همچنین اگر قصد خرید دیگر وسایل تزیینی و دکوریجات منزل را دارید، پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی دکوری از دیگر مدل های دکوری جدید و زیبا دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.