دسته ها
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
دکتر عطا الله حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک
 زیبایی در زندگی فردی و اجتماعی بسیار تاثیر گذار است و همچنین می تواند عاملی برای افزایش اعتماد به نفس در زمینه های مختلف گردد. از این رو بسیاری از افراد در پی برطرف کردن نقص های ظاهری خود هستند تا بتوانند زیباتر به نظر برسند. بسیاری از نقص ها به راحتی قابل درمان می باشند.

انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک با سابقه و مطمئن برای انجام انواع تغییرات ظاهری جهت زیبایی، بسیار مهم می باشد. دکتر عطا الله حیدری از جمله پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که با سال ها سابقه جراحی موفق می توانند به شما در زمینه های مختلف جهت انواع جراحی زیبایی یاری برسانند.

دکتر عطا الله حیدری

آدرس: خیابان ولیعصر – نرسیده به توانیر – نبش بلوار بخشندگان، پایینتر از بیمارستان دی، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد ۳۰۴

وقت مشاوره تلگرامی

۰۹۲۰۳۳۰۹۳۰۷

جراحی بینی

جراحی بینی در صورتی که اندازه بینی خارج از فرم تعریف شده باشد و شکل زیبایی نداشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. دکتر حیدری از متخصصان جراحی پلاستیک می باشد که در این زمینه به تجربیات فراوان دست یافته و فعالیت های قابل توجهی داشته است.

جراحی بینی

جراحی پلاستیک دکتر حیدری

 

نکات مهم در زمینه جراحی بینی

مسلماً تکنیک های به کار گرفته شده در جراحی بینی گوشتی و استخوانی یکسان نمی باشد. در نوع گوشتی بیشترین وقت جراح صرف کاهش پهنای بینی و تقویت غضروف بینی می گردد. سبک جراحی در این بینی بسیار خاص است و به همین دلیل مهارت و تخصص بالایی را می طلبد. در بینی های استخوانی با تغییر در ساختار استخوانی، فرم زیبایی برای بینی به وجود می آورند. بیشترین مشکلات بینی استخوانی به قوز و برآمدگی روی بینی مربوط می شود که به راحتی قابل حذف کردن است.

جراحی بینی

پروتز سینه

پروتز سینه به منظور برجسته سازی سینه و جبران حجم از دست رفته سینه انجام می شود.

انواع پروتز سینه

برای این کار از پروتزهای مختلف استفاده می شود. دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک از پروتز سینه آب نمکی و سیلیکونی استفاده می کند. نتایج بررسی های اولیه پزشک نشان می دهد که چه پروتزی باید در جراحی استفاده شود.

پروتزهای آب نمکی: این پروتز از محلول آب و نمک استریل پر شده است. این محلول به شکل طبیعی در بدن وجود دارد. اگر این پروتز به دلیل ضربه دچار پارگی گردد، محلول پروتز به طور طبیعی به بدن جذب خواهد شد. این نوع پروتز در افراد زیر ۱۸ سال استفاده نمی شود.

پروتزهای سیلیکونی: این پروتزها از ژل سیلیکونی ساخته شده اند و ظاهری طبیعی دارند. دکتر حیدری قبل از این جراحی، اقدامات لازم از جمله آزمایشات را انجام می دهد و حتماً باید ماموگرافی لازم انجام شده باشد.

 لیفت صورت

بیشترین افراد متقاضی این جراحی، افراد میانسال می باشند که درصدد جبران افتادگی پوست هستند. نتایج این جراحی بلند مدت بوده و تا چندین سال شما را جوان می کند. دکتر حیدری در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته و دوره های لازم را گذرانده است.

چگونگی انجام لیفت

در این جراحی بی هوشی انجام می شود و آن گاه برش هایی متناسب با ماهیت پوست ایجاد می گردد. این برش ها معمولاً در خط رویش مو یا پشت خط رویش مو در شقیقه ها ایجاد می شوند و در قسمت انتهایی پوست جمجمه بعد از چرخیدن دور گوش اتمام می یابند. در روش مینی لیفت برش های کمی بر روی پوست ایجاد و این برش ها به سرعت بهبود می یابند. در لیفت با نخ نیز از برش های کوچک بر بالای گوش استفاده می گردد. این نخ ها با بدن سازگارند و از نوع پلی پروپیلن می باشند.

لیپوماتیک

این جراحی به شکل سرپایی انجام می گردد و چربی ها در آن به شکل موضعی از بدن خارج می شوند. نخست مجل جمع شدن چربی و وارد شدن لوله کانولا توسط پزشک مارک می شود. بعد از نشانه گذاری بیمار به صورت نیمه بی هوش یا بی هوشی عمومی جراحی انجام می شود. شکاف های بسیار ریز در چند نقطه ایجاد و لوله کانولا از طریق همین سوراخ های ریز وارد بافت چربی خواهد شد و در ادامه حرکات لرزشی و چرخشی، بافت چربی را تخریب می کنند و آن گاه چربی از بدن بیرون رانده می شود.

مناطق پهلو و شکم بیش از سایر نقاط تحت لیپوماتیک قرار می گیرد. با یک جلسه می توان چربی های این قسمت را خارج ساخت و ظاهری زیبا پدید آورد.

لیپوساکشن

لیپوساکشن یا چربی کشی از جمله جراحی هایی است که به منظور زیبایی انجام می شود. برای برطرف کردن توده های چربی از یک دستگاه مکنده و یک لوله توخالی استفاده می شود. این چربی کشی در نواحی مانند ران، باسن، بازو، شکم، چانه و بغل پا انجام می شود. این چربی کشی با وسیله مکنده و با سوراخ های کوچک انجام می گیرد. معمولاً از لیپوساکشن برای کم کردن چربی بعضی از قسمت های بدن استفاده می شود(چاقی موضعی) و در واقع برای افراد چاق استفاده نمی شود. با این روش می توان حدود ۷ کیلوگرم چربی خارج کرد.

لیپوساکشن

تفاوت لیپوساکشن با لیپوماتیک

در لیپوماتیک با حرکات ارتعاشی، بافت چربی تخریب و از طریق لوله جای گذاری شده به بیرون رانده می شود اما در لیپوساکشن، متخصص با لوله جای گذاری شده به چربی ضربه می زند تا چربی تخریب و خارج شود.

پروتز باسن

پروتز باسن بعد از پیدایش پروتز لب و سینه مورد بررسی قرار گرفت. در این جراحی، شما دارای باسن خوش فرم و برجسته خواهید شد. افرادی که تمایل به بزرگ کردن باسن دارند، باید لیفت یا پروتز باسن انجام دهند. لایه ای سیلیکونی در پروتز باسن به کار رفته و دارای جنسی منعطف و طبیعی مانند خود باسن است. بهتر است قبل از اقدام به این عمل جراحی، راهنمایی و مشاوره های لازم برای آن را دریافت کنید.

این عمل با هدف برطرف کردن افتادگی شکم و زیبایی و کوچک کردن آن انجام می گیرد. این جراحی برای افرادی دارای شکم های شل و وارفته و بزرگ، مناسب می باشد.
برش های ایجادی بنا به میزان چربی استخراجی، مقدار قوی بودن عضلات شکم و میزان افتادگی پوست متفاوت خواهد بود. در  ابدومینوپلاستی کلاسیک یک برش در قسمت تحتانی شکم ایجاد و یک برش برای آزاد کردن ناف از بافت اطراف شکم در اطراف ناف زده می شود. در ابدومینوپلاستی کلاسیک، حجم بسیاری از چربی خارج می شود. در جراحی مینوپلاستی تنها در قسمت تحتانی شکم برش ایجاد شده و نیازی به برش اطراف ناف ندارید.

جراحی زیبایی پلک

از مهم ترین جراحی هایی که باعث تغییرات زیادی در صورت می شود، جراحی پلک می باشد. همان طور که می دانید اطراف چشم و پلک ها زودتر از نواحی دیگر صورت چروک می شوند و سن ما را نشان می دهند. برای جبران افتادگی پلک، برطرف کردن پف چشم و پلک و حذف پوست اضافی بالای چشم باید از بلفاروپلاستی یا جراحی پلک استفاده کرد. البته قبل از اقدام به جراحی، باید از علت پف چشم مطلع شد تا در صورت نیاز عمل جراحی انجام شود. این جراحی بسیار کاربردی است و زمانی که فرد دارای مشکلات بینایی و کاهش دید به دلیل افتادگی پلک شده، به خوبی وارد عمل می شود. با این روش می توان به راحتی پلک اضافی روی پلک را حذف کرد تا چهره زیباتر به نظر برسد.
دکتر عطاالله حیدری

وقت مشاوره تلگرامی

۰۹۲۰۳۳۰۹۳۰۷

وب سایت دکتر عطاالله حیدری

پیج اینستاگرام

آدرس: خیابان ولیعصر – نرسیده به توانیر – نبش بلوار بخشندگان، پایینتر از بیمارستان دی، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد ۳۰۴