دسته ها
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
دکتر عطا الله حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 زیبایی در زندگی فردی و اجتماعی بسیار تاثیر گذار است و همچنین می تواند عاملی برای افزایش اعتماد به نفس در زمینه های مختلف گردد. از این رو بسیاری از افراد در پی برطرف کردن نقص های ظاهری خود هستند تا بتوانند زیباتر به نظر برسند. بسیاری از نقص ها به راحتی قابل درمان می باشند.

انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک با سابقه و مطمئن برای انجام انواع تغییرات ظاهری جهت زیبایی، بسیار مهم می باشد. دکتر عطا الله حیدری از جمله پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که با سال ها سابقه جراحی موفق می توانند به شما در زمینه های مختلف جهت انواع جراحی زیبایی یاری برسانند.

دکتر عطا الله حیدری

فوق تخصص جراحی پلاستیک

عضو انجمن جراحان پلاستیک

عضو انجمن جراحان دست کشور

بیش از ده سال سابقه موفق در انواع جراحی زیبایی

تماس با مطب دکتر عطا حیدری جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان

ساعت تماس 9 صبح تا 10 شب

021-86081769

09122723742

آدرس مطلب دکتر حیدری

خیابان ولیعصر – نرسیده به توانیر – نبش بلوار بخشندگان، پایینتر از بیمارستان دی، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد ۳۰۴

دکتر عطا حیدری در زمینه های زیر فعالیت می کنند

جراحی بینی در صورتی که اندازه بینی خارج از فرم تعریف شده باشد و شکل زیبایی نداشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. دکتر حیدری از متخصصان جراحی پلاستیک می باشد که در این زمینه به تجربیات فراوان دست یافته و فعالیت های قابل توجهی داشته است.

نکات مهم در زمینه جراحی بینی

مسلماً تکنیک های به کار گرفته شده در جراحی بینی گوشتی و استخوانی یکسان نمی باشد. در نوع گوشتی بیشترین وقت جراح صرف کاهش پهنای بینی و تقویت غضروف بینی می گردد. سبک جراحی در این بینی بسیار خاص است و به همین دلیل مهارت و تخصص بالایی را می طلبد. در بینی های استخوانی با تغییر در ساختار استخوانی، فرم زیبایی برای بینی به وجود می آورند. بیشترین مشکلات بینی استخوانی به قوز و برآمدگی روی بینی مربوط می شود که به راحتی قابل حذف کردن است.

 

پروتز سینه به منظور برجسته سازی سینه و جبران حجم از دست رفته سینه انجام می شود.

انواع پروتز سینه

برای این کار از پروتزهای مختلف استفاده می شود. دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک از پروتز سینه آب نمکی و سیلیکونی استفاده می کند. نتایج بررسی های اولیه پزشک نشان می دهد که چه پروتزی باید در جراحی استفاده شود.

پروتزهای آب نمکی: این پروتز از محلول آب و نمک استریل پر شده است. این محلول به شکل طبیعی در بدن وجود دارد. اگر این پروتز به دلیل ضربه دچار پارگی گردد، محلول پروتز به طور طبیعی به بدن جذب خواهد شد. این نوع پروتز در افراد زیر ۱۸ سال استفاده نمی شود.

پروتزهای سیلیکونی: این پروتزها از ژل سیلیکونی ساخته شده اند و ظاهری طبیعی دارند. دکتر حیدری قبل از این جراحی، اقدامات لازم از جمله آزمایشات را انجام می دهد و حتماً باید ماموگرافی لازم انجام شده باشد.

بیشترین افراد متقاضی این جراحی، افراد میانسال می باشند که درصدد جبران افتادگی پوست هستند. نتایج این جراحی بلند مدت بوده و تا چندین سال شما را جوان می کند. دکتر حیدری در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته و دوره های لازم را گذرانده است.

چگونگی انجام لیفت

در این جراحی بی هوشی انجام می شود و آن گاه برش هایی متناسب با ماهیت پوست ایجاد می گردد. این برش ها معمولاً در خط رویش مو یا پشت خط رویش مو در شقیقه ها ایجاد می شوند و در قسمت انتهایی پوست جمجمه بعد از چرخیدن دور گوش اتمام می یابند. در روش مینی لیفت برش های کمی بر روی پوست ایجاد و این برش ها به سرعت بهبود می یابند. در لیفت با نخ نیز از برش های کوچک بر بالای گوش استفاده می گردد. این نخ ها با بدن سازگارند و از نوع پلی پروپیلن می باشند.

این جراحی به شکل سرپایی انجام می گردد و چربی ها در آن به شکل موضعی از بدن خارج می شوند. نخست مجل جمع شدن چربی و وارد شدن لوله کانولا توسط پزشک مارک می شود. بعد از نشانه گذاری بیمار به صورت نیمه بی هوش یا بی هوشی عمومی جراحی انجام می شود. شکاف های بسیار ریز در چند نقطه ایجاد و لوله کانولا از طریق همین سوراخ های ریز وارد بافت چربی خواهد شد و در ادامه حرکات لرزشی و چرخشی، بافت چربی را تخریب می کنند و آن گاه چربی از بدن بیرون رانده می شود.

مناطق پهلو و شکم بیش از سایر نقاط تحت لیپوماتیک قرار می گیرد. با یک جلسه می توان چربی های این قسمت را خارج ساخت و ظاهری زیبا پدید آورد.

لیپوساکشن یا چربی کشی از جمله جراحی هایی است که به منظور زیبایی انجام می شود. برای برطرف کردن توده های چربی از یک دستگاه مکنده و یک لوله توخالی استفاده می شود. این چربی کشی در نواحی مانند ران، باسن، بازو، شکم، چانه و بغل پا انجام می شود. این چربی کشی با وسیله مکنده و با سوراخ های کوچک انجام می گیرد. معمولاً از لیپوساکشن برای کم کردن چربی بعضی از قسمت های بدن استفاده می شود(چاقی موضعی) و در واقع برای افراد چاق استفاده نمی شود. با این روش می توان حدود ۷ کیلوگرم چربی خارج کرد.

تفاوت لیپوساکشن با لیپوماتیک

در لیپوماتیک با حرکات ارتعاشی، بافت چربی تخریب و از طریق لوله جای گذاری شده به بیرون رانده می شود اما در لیپوساکشن، متخصص با لوله جای گذاری شده به چربی ضربه می زند تا چربی تخریب و خارج شود.

پروتز باسن بعد از پیدایش پروتز لب و سینه مورد بررسی قرار گرفت. در این جراحی، شما دارای باسن خوش فرم و برجسته خواهید شد. افرادی که تمایل به بزرگ کردن باسن دارند، باید لیفت یا پروتز باسن انجام دهند. لایه ای سیلیکونی در پروتز باسن به کار رفته و دارای جنسی منعطف و طبیعی مانند خود باسن است. بهتر است قبل از اقدام به این عمل جراحی، راهنمایی و مشاوره های لازم برای آن را دریافت کنید.

این عمل با هدف برطرف کردن افتادگی شکم و زیبایی و کوچک کردن آن انجام می گیرد. این جراحی برای افرادی دارای شکم های شل و وارفته و بزرگ، مناسب می باشد.
برش های ایجادی بنا به میزان چربی استخراجی، مقدار قوی بودن عضلات شکم و میزان افتادگی پوست متفاوت خواهد بود. در  ابدومینوپلاستی کلاسیک یک برش در قسمت تحتانی شکم ایجاد و یک برش برای آزاد کردن ناف از بافت اطراف شکم در اطراف ناف زده می شود. در ابدومینوپلاستی کلاسیک، حجم بسیاری از چربی خارج می شود. در جراحی مینوپلاستی تنها در قسمت تحتانی شکم برش ایجاد شده و نیازی به برش اطراف ناف ندارید.
از مهم ترین جراحی هایی که باعث تغییرات زیادی در صورت می شود، جراحی پلک می باشد. همان طور که می دانید اطراف چشم و پلک ها زودتر از نواحی دیگر صورت چروک می شوند و سن ما را نشان می دهند. برای جبران افتادگی پلک، برطرف کردن پف چشم و پلک و حذف پوست اضافی بالای چشم باید از بلفاروپلاستی یا جراحی پلک استفاده کرد. البته قبل از اقدام به جراحی، باید از علت پف چشم مطلع شد تا در صورت نیاز عمل جراحی انجام شود. این جراحی بسیار کاربردی است و زمانی که فرد دارای مشکلات بینایی و کاهش دید به دلیل افتادگی پلک شده، به خوبی وارد عمل می شود. با این روش می توان به راحتی پلک اضافی روی پلک را حذف کرد تا چهره زیباتر به نظر برسد.
0 +
تعداد جراحی های زیبایی دکتر حیدری
0 %
درصد رضایت مشتریان

مشتریان بعد از جراحی زیبایی چه نظری دارند؟

من از جراحی زیبایی توسط دکتر عطا حیدری بسیار راضی هستم. بهره بردن از تخصص ایشون رو به تمام کسانی که قصد دارند ظاهری زیباتر داشته باشند پیشنهاد می کنم
الهه مهدوی
شش ماه پس از عمل زیبایی
با وجود نقص در بینی ام به خاطر ترس از عمل جراحی بینی و نتیجه کار، انجام عمل زیبایی رو به تعویق می انداختم . اما با توصیه یکی از دوستان به دکتر حیدری اعتماد کردم. و خوشبختانه از نتیجه نهایی بسیار رضایت دارم.
مهدی مقدم
3 ماه پس از جراحی زیبایی

ویدئو نظر مشتریان چند ماه پس از عمل زیبایی توسط دکتر عطاالله حیدری

برخی از نمونه جراحی های زیبایی توسط دکتر عطاالله حیدری

تماس با مطب دکتر عطا حیدری و دریافت مشاوره رایگان

ساعت تماس 9 صبح تا 10 شب

021-86081769

09122723742

دکتر عطاالله حیدری

پرسش و پاسخ از دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری:

سلام ورم هاي گاه گاهي ميتونه خودش باعث تورم بيني بشه كه براي تاييد ان يكسري تست هاي الرژيك مثل pin prik هست كه در صورت تاييد ان درمان غير جراحي دارد ولي در صورت رد علل الرژيك بايد بفكر مسايل ديگري مثل ادم هاي بعد راينوپلاستي ، واكنش به نخ، التهاب گهگاهي غضروف، مسايل ايمني،.. بود كه هر كدام تشخيص و درمان خودش رو داره .
با تشكر
 
سلام بيني گوشتي تكنيك هاي خاص خود رو داره و در صورت اجراي روش مناسب بخوبي جواب ميده، ميتونيد براي ديدن بيني هاي گرشتي ايستاگرام اينجانب رو ببينيد ، تاكيد ميكنم در حال حاضر مشكل جراحي بيني هاي گوشتي با روش هاي جدي حل شده هست ، براي اطهار نظر دقيق تر لطفا عكس هاي خود رو در تلگرام يا واتس اپ ارسال كنيد:
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
براي هماهنگي بيشتر با اين شماره تماس بگيريد: ٨٦٠٨١٧٦٩-٠٢١
 
سلام لطفا عكساتون رو دقيق در تلگرام يا واتس اپ بفرستيد

دکتر عطا الله حیدری:

سلام لطفا عكساتون رو تلگرام كنيد تا نظر بديم
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

دکتر عطا حیدری :

سلام  لطف بفرماييد عكس كامل صورتتون رو تلگرام يا واتس اپ بفرماييد
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
سلام با عمل زيبايي و بدون زيبايي ؟ انحراف تنها ميخواهيد عمل كنيد؟
سلام لطفا عكساتون رو به اين شماره تلگرام كنيد
٠٩٣٣٠٩٣٠٧

دکتر عطا الله حیدری:

سلام بله حتما، براي سوختگي هاي مزمن و قديمي راه كار هاي زيادي هست.
لطفا عكس هاي مربوط به سوختگي تلگرام شود تا تصميم صحيح گرفته شود
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

دکتر عطاالله حیدری:

سلام براي بيني هاي گوشتي هم عمل هاي مخصوص خودشون هست، براي راهنمايي لطفا عكساتون رو تلگرام كنيد:
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠

دکتر عطا حیدری:

سلام انحراف اگه خيلي شديد باشه ١٠ درصد احتمال بازگشت داره با انجام يكسري تكنيك هاي جراحي احتمال بازگشت خيلي كم هست، بله ١-٢ مورد داشتم كه البته انحراف قبل عمل خيلي شدي بوده هست ولي در مجوع در بيني هاي استخواني نتايج اكثرا عالي بوده
عكساتون رو به اين شماره تلگرام كنيد
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

دکتر عطا حیدری:

سلام بستگي به مقدار و نوع ژل مصرفي دارد
لطفا عكساتون رو تلگرام يا واتس اپ كنيد
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

دکتر عطا حیدری:

سلام ابتدا بايد عكساتون رو ببينيم تا اظهار نظر كنم، لطفا عكساتون رو به اين شماره تلگرام يا واتس اپ كنيد
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
 
وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢
طول عمل ٢ ساعت هست درصورتيكه عمل بدرستي انجام بشه احتمال كبودي خيلي ناچيز هست

دکتر عطا حیدری:

سلام
ليفت صورت معمولا با ليفت گردن، و پيشاني همراه هست و بستگي داره كار هاي همراه نياز هست يا نه براي اظهار نظر به اين شماره عكساتون رو تلگرام يا واتس اپ كنيد؛ ٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢
دکتر عطا حیدری: سلام  ابتدا بايد عكس هاي طبي اتليه اي بگيريد، وضعيت تنفسي شما مشخص بشه، لطفا چند عكس از بيني به اين شماره تلگرام يا واتس اپ بفرماييد
دکتر عطا حیدری: سلام لطفا عكس هاي خود رو به اين شماره تلگرام بفرماييد تا توضيح بيشتري داده شود
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧، براي مشاوره با اين شماره هماهنگ بفرماييد ٠٢١-٨٦٠٨١٧٦٩
٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢
دکتر عطا حیدری: سلام براي اظهار نظر نياز به ديدن شما و يا عكساتون هست، لطفا عكساتون رو به اين شماره تلگرام يا واتس اپ كنيد ٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
يا وقت مشاوره ٠٢١-٨٦٠٨١٧٦٩
٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢
دکتر عطا حیدری: سلام در خيلي موارد ميشه براي پاسخ لطفا عكساتون رو به اين شماره تلگرام يا واتس اپ كنيد
٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢
دکتر عطا حیدری: سلام بيني گوشتي اگه با روش درست و علمي عمل بشن در بسياري موارد درصد موفقيت بالاست، لطفا عكس هاي خود رو به اين شماره تلگرام يا واتس اپ كنيد:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
 

وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢

دکتر عطا حیدری: سلام براي نظر دادن نياز به ديدن عمس هاي شماست لطفا عكساتون رو به اين شماره تلگرام يا واتس اپ كنيد:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

 

وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢

دکتر عطا حیدری:

سلام همه بيني ها اگه با روش درست عمل بشه در نوع خودش نتيجه خوبي ميگيرن براي اطهار نظر به اين شماره عكساتون رو واتس اپ يا تلگرام كنيد
 

وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢

دکتر عطا حیدری:

سلام ممنون
تزريق چربي عمل بسيار safe و مفيدي هست و باعث جوانسازي پوست ميشه در سال ٤٠ درصد باقي ميمونه براي اظهار نظر بيشتر عكساتون رو به اين شماره واتس اپ يا تلگرام كتيد:٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧
 

وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢

سلام بايد حضوري صحبت كنيم
 

وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢

دکتر عطا حیدری: سلام تشريف بياريد در خدمتم
 

وقت مشاوره: ٨٦٠٨١٧٦٠-٠٢١، ٠٩١٢٢٧٢٣٧٤٢

دکتر عطاالله حیدری: سلام لطفا براي اظهار نظر دقيق عكس هاتون رو به اين شماره تلگرام يا واتس اپ كنيد

٠٩٢٠٣٣٠٩٣٠٧

از طریق فرم زیر سوالاتتان را از دکتر عطا الله حیدری بپرسید و در همین صفحه پاسخ تان را دریافت کنید