دسته ها
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
جراحی شکم ابدومینوپلاستی یا تامی تاک و یا همان جراحی شکم

روشی بسیار کارآمد است برای افرادی که از بزرگی و چربی اضافه ناحیه شکم رنج می برند. شکم تخت و صاف بسیار در زیبایی و تناسب اندام شخص تاثیرگذار است. روش هایی که برای کوچک کردن شکم و پهلو در نظر گرفته می شود روش هایی متنوع است و با توجه به نیاز شخص با نظر پزشک انتخاب می شود. گاهی نیاز است که همراه با روش جراحی شکم از لیپوساکشن نیز کمک گرفت و برعکس برخی افراد نیاز به جراحی و باز کردن شکم ندارند و تنها نیاز به لیپوساکشن و یا لیزر لیپولیز و یا لیپوماتیک دارند این گروه نیازی به لیفت اساسی پوست شکم ندارند. افرادی که تحت جراحی باز شکم قرار می گیرند علاوه بر خارج کردن چربی اضافی این ناحیه پوست اضافه نیز برداشته می شود شکم لیفت و صاف می شود و ناف نیز در جای مناسب قرار می گیرد.

جراحی شکم

 

ابدومینو پلاستی دور تا دور – جراحی دور تا دور شکم

این عمل یک عمل جراحی وسیع شکم به همراه لیفت باسن است.اسکار این عمل دور تا دور بدن بوده و به آن لیفت بدن گفته می شود. این عمل برای بیمارانی  که کاهش وزن زیاد دارند مناسب است.

باریک کردن خط کمر

این روش همراه با جراحی شکم انجام می شود. افرادی که عضلات شل و بزرگ و بد شکل دارند هرچه وزن کم کنند و هرچه چربی شکمی آنها را خارج کنیم باز هم کمر باریک نمی شود. در این مواقع جراح عضلات شکم را نیز تحت جراحی تایتنینگ عضله شکم جمع و کوچک می کند و در نهایت کمر باریک خواهد شد.

دکتر زهرا سعادتی متخصص و دارای بورد تخصصی جراحی و جراحی با لیزر

از دانشگاه شهید بهشتی با بیش از 23 سال تجربه جراحی

 

برای دریافت نوبت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

برای دریافت پاسخ سوال هایتان فرم زیر را تکمیل نماییدآدرس: تهران-پاسداران نبش گلستان نهم پلاک ۴۵۷ واحد ۱۰